<£3 Bij de op zondag 17 mei gehouden wedstrijd voor de selectie N.K. Jeugd in het Wanssums Ven te Oostrum werd Rob Truyen eerste en jeugdkampioen van Noord-Limburg. Emiel Truyen werd derde in de A klasse en Martin Hou wen werd tweede in de B klasse. Proficiat. Zij gaan ook deelnemen aan de wedstrijd voor het N.K. Veel succes. Dinsdag 26 mei vijverkoningsvissen in het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 18.00 uur bij de visvijver. Er zijn nog enkele leden die hun contributie 1992 niet voldaan hebben. Doe het vandaag nog, dan kunt u morgen gerust gaan vissen in de visvijver het Wanssums Ven. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- J. Magermans kampioen 5e klasse libre V.B.B. Afgelopen weken werden de diverse finales gespeeld van de persoonlijke kampioenschappen van de V.B.B. Ook van S.N.A. waren verschillende deel nemers er weer in geslaagd zich te plaatsen voor de eindronde. In de 5e klasse waren het J. Magermans en L.Custers die tezamen met 6 andere finalisten voor de titel gingen strijden. Het was Jo die S.N.A. voor het eerst in 4 jaar weer een kampioen in de persoonlijke klasse bezorgden. Leo moest helaas genoegen nemen met de achtste plaats. In de 3e klasse streden E. v. d. Venne en H. Lenssen mee voor de bovenste plaatsen, maar moesten de hoogste eer overlaten aan H. Jacobs van SVD. Harry werd 2e en Ed 3e. Tenslotte wist onze laatste finalist H. van Dijk, in de 2e klasse een mooie 3e plaats te bemachtigen. Van de 5 finalisten van S.N.A. wisten er 4 zich in de prijzen te spelen, een mooi resultaat. Jongens van harte proficiat! 29 mei: feestavond VBB in ons clublokaal, café van Dijk 6 juni: feestavond S.N.A. 25 juni: Jaarvergadering. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- i.v.m. Hemelvaart kopij inleveren op zondagavond (24 mei) i.p.v. maandag 12 Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrum

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 12