van 25 minuten afgewisseld met twee instrumentale optredens van Ro mance. Op deze avond maken we voor de eerste keer gebruik van onze eigen complete geluidsinstallatie. Het programma voor deze avond ziet er als volgt uit: Aostrumse Zangcompeneej: 1Frohsinn lacht uns heut, tekst en muziek Willy Trapp; 2. Muss i denn, duits volkslied in een koorarrangement van Lex Karsemeyer; 3. Old black Joe, Negro spiritual van SC Foster; 4. Die Zwölf Rauber, oude russische legende, muziek Imjalof, solo, Joos Truyen; ^5. Grüss mir die Reben, loflied op de wijnstreek aan de rivier de Rijn. Salonorkest Romance: 1Ganz allerliebst van E. v. Waldteufel; 2. Ich bin nur ein armer Wandergesell, van Kenneke; 3. Schwarze Augen 4. Heisze Troika, russische Zigeunermuziek; 5. Meine Mutter war ein Wienerin van Gruber 6. Hungaria van Orsouw. Aostrumse Zangkompeneej 6. Andante, een gebed om vergeving uit de poolse soldatenmis te velde van Borislav Martinu, solo, Jacques Rijs; 7. Soldatenlied, een russisch marslied van S. Djesacher; 8. Ischje Cheruwini, loflied der engelen van Dimitri Bortnianski; 9. Wolga, loflied op de Wolga 10. Ei Oechnjem, russisch volkslied van Djesacher. Romance: 7. Cauchemar en Kasbek; 8. Les deux guitarews van Mateo; 9. Plaisir d'amour van Martini; 10. La cniquantaine van Gabriel Mar; 11Gold und Silber van Fransz Lehar; 12. Odea Hellados van Maurizi 13. Reich mir zum Abschied van Abraham. Aostrumse zangkompeneej 11Der Apotheker, parodie op het woord "apotheker" van G. Kahnt; 12. Aus der Traube in die Tonne, uit de bundel Radslieder van Kerner; 13. Jacherchor, uit der Freischütz van Carl Maria vo Weber; 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7