aanwezige bestuursleden. Deze oproep geldt voor alle peuters die vóór 1 juli 1993 2 jaar worden. Het inschrijfgeld is 5,= en dient bij inschrijving meteen betaald te worden. Tot ziens bij de peuterspeelzaal. 't bestuur en leidsters 't Rommelhöfke x Op maandag 11 mei om 20.00 uur ouderavond over peutergedrag: Zoals ook een peuter is wordt deze avond speels gepresenteerd. door Mevr. v. Poppel uit Sittard. Wij hopen op een grote opkomst. Tot ziens bij de peuterspeelzaal. MINI-STRATENVOETBALTOERNOOI OP ZONDAG 24 MEI Op zondag 24 mei a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini- stratenvoetbaltoernooi gehouden. De wedstrijden worden gespeeld in poule-vorm op basis van een halve kompetitie. Het aantal spelers per team is minimaal 5 (4 veldspelers doelverdediger). ledereen, man of vrouw, die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar of ouder is kan aan dit toernooi deelnemen. Ook de leden van de V.V. Oostrum die buiten Oostrum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. Deze leden worden via de leiders van hun elftal genaderd. De aanvang van het toernooi is 12.30 uur. *18 leiders hebben zich reeds beschikbaar gesteld. Zie onderstaande indeling straten en leiders. Hiervoor onze hartelijke dank. De leiders zullen deze week huis aan huis aanmeldingsformulieren voor dit toernooi bezorgen. Voor 6 mei a.s. worden deze, hopelijk door u allen ingevuld, opgehaald. "meedoen is belangrijker dan winnen" Zijn er vragen neem dan gerust kontakt op met de leider van uw straat c.q. straten. Ook dit jaar weer is de kommissie die dit toernooi organiseerd in handen van Joos Linskens, Leo Wilms, Toon van Soest en Sjef Arts. De eerstkomende bijeenkomst met de leiders en kommissie is op donderdag 14 mei in de kantine om 20.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9 r v

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 9