het Koninklijk St. Willibrordus Gilde uit Geysteren. Het Gilde zal aanwezzig zijn bij zowel de H. Mis in de kerk, alsook bij de processie na deze H. Mis. Overigens zal na afloop van de viering, na ontbinding van de processie, door het Gilde een demonstratie verdenzwaaien worden verzorgd op het Dorps plein. Het zal duidelijk zijn dat zowel het doorgaan van de processie, alsook het optreden van het Gilde na de processie afhankelijk is van het weer op dat moment. Grote Blijdschap om de komst van hun tweede kind! Voor de derde achtereenvolgende week in het Oostrums Weekblad goed nieuws te melden, blij nieuws. Deze week komt het goede, blijde nieuws van Twan en Annemie Wilmsen-van Soest van Wester Thienweg 3. Zij laten weten dat zij geweldig blij zijn met de komst van hun tweede kind, weer 'n dochter, zusje van Melanie, en zij draagt de naam: MARISSA. Maandenlang hebben zij naar dit kind uitgekeken, maandenlang in spanning geleefd. En dan gebeurt er in enkele momenten iets geweldigs, zowel voor het kind als de ouders. Het geboortemoment, voor MARISSA op 30 april, moet wel een diepmenselijke ervaring zijn geweest in het leven van dit kind, ook al heeft het er geen weet van. Op enkele minuten tijds moet het kind verhuizen van de warmte en de geborgenheid van de moederschoot naar de rumoerige wereld. En ook voor de ouders is het 'n geweldig moment. Samen zijn ze naar dit gebeuren toegegroeid, hebben al lang gedacht en gesproken over dit kind. Het is voor hen dan ook 'n geweldig moment als zij dit kind, hun kind, de vrucht van hun wederzijdse liefde, voor de eerste keer in hun armen mogen verwelkomen. Hun kind, maar tegelijk ook het kind van God, 'n geschenk van God en daarom ook 'n "kostbaar" geschenk, 'n "kostbaar" kind. Twan en Annemie, van harte proficiat met jullie tweede kind, met MARISSA. Moge zij voor jullie 'n kostbaar geschenk blijven. Onze beste wensen voor jullie allen uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- V PEUTERSPEELZAAL 'T RQMMELHÖFKE OOSTRUM Opgeven peuters A.s. vrijdag 15 mei kunt u samen met uw peuter hem/haar op komen geven. Vanaf 10.00 uur staat de limonade en koffie klaar. U kunt dan kennismaken met de leidsters (van elke groep is er één aanwezig) en rustig met uw kind alles bekijken. Als u vragen heeft kunt u terecht bij de leidsters of één van de 8 «y. 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8