Misdienaarsbeurten Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps Irene Camps, Kim Hermans, Ursula Cornelissen, Daphne Eijntjes Roel Kessels, Bart Rouwette, Wim Clephas, Emil Moure Monique Janssen, Callista Smedts, Karlijn Jacobs, Yvonne Thielen Moeder Maria, geef mij de kracht U te zien als mijn moeder. Kom onder mijn dak, in mijn huis. Laat mij bij alles wat we doen eerst overleggen met U, doe mij dan denken aan wat U geleden hebt onder het kruis van Golgotha, waar Uw Zoon te sterven hing. O.L. Vrouw van Oostrum wees onze voorspraak bij God. Maria Processie op 17 mei 1992 Op zondag 17 mei a.s. wordt de jaarlijkse Maria- processie gehouden. Deze processie is één van de hoogtepunten van een aantal extra activiteiten, die in de maand mei in het kader van de Maria-verering plaatsvinden. Ten opzichte van de prcessie in voor gaande jaren is er een belangrijke wijziging. In de voorbije jaren was het zo dat de processie naar en v an de begraafplaats Trans Cedron ging, waar de H. Mis werd opgedragen. Dit jaar zal om 10.00 uur in de kerk de Mis worden opgedragen, waarna aansluitend de Maria-processie wordt gehouden. Voorbouwend op de vroegere historie van deze processie wordt een rond gang gemaakt rond de kerk, waarbij om praktische redenen gekozen is voor ^e navolgende route: Vertrek bij de kerk - pad dorpsplein - Watermolenstraat - Randerade - Vlas akker - Mgr. Hanssenstraat - aankomst bij Mariabeeld bij de kerk. De kerk, de omgeving van de kerk alsmede de hele route zal voor deze gelegenheid feestelijk versierd zijn. In de processie wordt de beeltenis van Maria meegedragen. Bekend is het Maria-beeldje uit de legende van de landbouwer die in de 13e eeuw op de Vlasakker van Maria de opdracht kreeg ter plaatse een kapel te bouwen. De processie wordt, zoals gebruikelijk, opgeluisterd door het Gemengd Koor, het tamboerkorps en het harmonie-orkest van Harmonie Sub Matris Tutela. De processie op 17 mei a.s. zal bovendien extra worden opgeluisterd door Zaterdag 13.30 u. 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. 7 -«v

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7