hun donkere hoeken verlaten en sterren verschieten? Zou jij ook wel eens nachtbraker willen zijn, lekker opblijven, avonturen beleven? Nou dat kan! Doe gewoon mee met het leesprogramma 's nachts. Lees voor 12 juli 5 boeken met de blauwe maansticker. Heb je 5 boeken gelezen dan kun je toetreden tot de orde der nachtbrekers. Je wordt dan uitgenodigd voor de feestelijke afsluiting in de bibliotheek en daar krijg je dan de oorkonde. Wil je hier meer over weten, kom dan snel naar de bieb en haal de speciale nachtkrant! Veel leesplezier en tot ziens in de jeugdbibliotheek. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 mei Zaterdag 13.30 u. Uit dankbaarheid bij 60 j. Huwelijk Raedts-Verhees (Gem. koor) 19.00 u. Martien van Arsen, Jozef Raemakers (namens de buurt), overl. ouders Janssen-Peeters en Lies Janssen-Wolters, Ties Joosten, Toon Thielen, Gerrit Hermsen (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederz. familie (Venrode koor) Zondag 08.30 u. Antoon Janssen 10.00 u. Lies Jans-Verheggen (namens de buurt), jaardienst Toon Janssen, Maria v.d. Broek-Kessels en overl. familie, Pierre Jacobs, gest. jaardienst familie Siebers- Camps en Nijssen, Lei en Ger Janssen, gest. jaar dienst Gerardus v.d. Voort en echtgenote, Giel Vennekens en echtgenote en wederz. familie (Koor Harmony) Ter ere van O.L. Vrouw Tot bijzondere intentie Harrie Claessens, Pierre Vandevenne en overl. familie Plechtig Lof met rozenkransgebed (Koor Harmony) Hanneke van Arsen-van Soest Voor de over!, van hen die offerden met Allerzielen Overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Wim Heidens, Sjeng v.d. Pasch, overl. ouders Vermeulen- Moorrees en dochter Truus, Wim Pluk, Jeu Arts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. 6

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6