Linda van Ham klarinet duet 19. Marian Vermeulen Marja Kessels klarinet duet 20. Lia Bom-Linda van Ham M. Vermeulen-M. Kessels klarinet kwartet 21. Sander Janssen Gypsy Rondo 22. Eikenhofkapel Zimmermann Polka 23. Patrick Bom Caprice 24. Angelique de Swart Two little tales 25. Eikenhofkapel Magic trumpet 26. G. Kessels c.s. trio 27. Eikenhofkapel Spanischer Zigeunertanz 28. Annemiek Raedts Chanson de Matin 29. Eikenhofkapel Happy polka Wij wensen de solisten en begeleiders veel succes en de J. Haydn Albert Thiry Desportes Edgar Elgar luistergenot! (Wijzigingen in het programma voorbehouden) -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- agenda 23 april: Kindermiddag O.V.B. 26 april: Rommelmarkt harmonie 28 april: Demonstratie zijdeschilderen, O.V.B. 03 mei: Eerste H. Communie 17 mei: Mariaprocessie 19 mei: Lezing door Dhr. Berber: Hulpaktie kerk in nood, O.V.B. 24 mei: Stratentoernooi, V.V. Oostrum 24 mei: Famiiiekorfbaltoernooi, K.V. Oostrum 28 mei: Eerste H. Communie "De Hommel" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- "ROMMELMARKT" De Harmonie organiseert op 26 april a.s. voor de 2e keer een Rommelmarkt in het Parochiehuis. De opbrengst is bedoeld voor het aanschaffen van nieuwe muziekinstrumenten. Zaterdag 25 april 1992 komen we spullen ophalen. De spullen die u kwijt wilt voor de Rommelmarkt kunt u vanaf 10.00 u. aan de straat zetten. Voor een Rommelmarkt kun je natuurlijk van alles gebruiken. Met dingen die normaal bij de vuilnis gezet worden kunnen we echter niets doen. Het kost ons zelfs geld (stortingskosten) om ze weer kwijt te raken. We danken iedereen alvast hartelijk voor de medewerking. nadere informatie kunt u verkrijgen bij de "Rommelmarktcommissie: M. Knelissen Tel.: 85142 H. Vermeulen Tel.: 10852 K. Op den Camp Tel.: 81310 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4