Na de controlepost gaat de korte route via Smakt weer terug naar Oostrum; De vijftig kilometerroute doet eerst nog Holthees en Geijsteren aan. Gestart kan worden van 10.00 uur tot 13.30 uur in café de Karklingel in Oostrum, de eindcontrole sluit om 17.00 uur. Voor de liefhebbers is er een fraaie herinnering te koop. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- PAARDESPORT OP HET KEIZERSVELD Op Paasmaandag, 20 april, organiseert de Oostrumse Rijvereniging Nobel in samenwerking met de Venrayse Rijvereniging en Ponyclub Sint Isidorus een kringwedstrijd voor paarden op het Keizersveid (tegenover Rank Xerox) in ^Venray. Zes dagen later, op zondag 26 april, organiseert Sint Isidorus in jamenwerking met Rijvereniging Nobel een kringwedstrijd voor pony's op hetzelfde terrein. Aanvankelijk bestond het plan om voor paarden èn pony's op 20 april een wedstrijd te organiseren, maar de ruimte die door de ge meente, in goed overleg overigens, op het Keizersveid werd aangeboden, was daarvoor te klein. Alhoewel samenwerking in het organiseren van wedstrijden voor beide verenigingen iets nieuws is, zijn de clubs geen vreemden voor elkaar. Toen Sint Isidorus in 1987 als participant in de Stichting Jumping Venray met het voorstel kwam om met alle rijverenigingen uit de gemeente Venray op "Jumping Venray" een dressuur-demonstratie te geven, was Nobel uit Oostrum de enige die enthousiast reageerde en uiteindelijk ook aan die demonstratie deelnam. Toen het vorig jaar dan ook het bestuur van de Oostrumse rijvereniging voorstelde om in het begin van het nieuwe "groene seizoen" samen 'n wedstrijd te organiseren werd er door Sint Isidorus niet geaarzeld en werd er onmiddellijk medewerking toegezegd. Veel vergaderingen en voorbereidingen later is het dan bijna zo ver en hoopt men de vele amazones en ruiters goede paardesport en de hopelijk vele bezoekers uit Venray, Oostrum en omgeving, mooie wedstrijden te kunnen ^aanbieden. Niet alleen springen op het hoogste nivo maar ook dressuur. Niet fclleen paarden maar ook pony's. Zelfs de allerjongsten komen op 26 april aan bod bij de ponyspelen. Ais bijzondere attractie presenteert Nobel de toeschouwers op tweede paasdag een tuigpaarden-demonstratie. Voor de wedstrijden op 20 april hebben zich 170 deelnemers ingeschreven en voor de ponywedstrijden op 26 april hebben zich maar liefst 230 amazones en ruiters gemeld bij het secretariaat. Financieel wordt dit alles mogelijk ge maakt door sponsors uit Venray en Oostrum, onontbeerlijk bij het organise ren van dergelijke evenementen. Venray staat in week 17 van het jaar 1992 in het teken van de paardesport. Laten we er met z'n allen van genieten! De toegang is op beide dagen gratis. Programma maandag 20 april. 10.00 uur Individuele dressuur B2, L1L2 en M1 13

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 13