Proberen we allen deze Heilige Week zo goed mogelijk mee te beleven, te beginnen met Palmzondag. Het zijn de dagen, waarin we in het bijzonder de "daden des Heren" gedenken. En dat alles ten bate van ons. Zijn lijdensweek werd voor ons de Goede Week, omdat Hij door zijn lijden voor ons het eeuwig geluk veroverde. Denken we daar 'ns aan, en laten we in deze week er ook 'ns wat voor over hebben, bij Hem te zijn. Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtakken. Na de H. Missen kunt U van de misdienaars een palmtakje in ontvangst nemen om het thuis op het Kruis te plaatsen als een Zegepalm. WITTE DONDERDAG Op Witte Donderdag vieren we de instelling van de H. Eucharistie, het hart van de Kerk, zonder Eucharistie ebt ons geloof weg. Het is heel zinvol deze heilzame avond in de kerk mee te beleven. Om als christen te kunnen leven, hebben wij Hem nodig als brood, als voedsel voor onderweg; zonder Hem verzwakt de mens "geestelijk". Deze Eucharistieviering op Witte Donderdag, zal opgeluisterd worden door ons koor Harmony. BLOEMEN Bloemen voor de versiering van de kerk voor Witte Donderdag en Pasen zijn bijzonder welkom. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- dorpsraad rrerkcomife oaslrum" Aan alle inwoners van Oostrum, Speelfort Oude Watermolen. Deze week zijn we begonnen met het speelfort. De start is gemaakt en a.s. vrijdag zal de eerste muur gemetseld worden door een ploeg vrijwilligers. Zij zuilen dan ook het kapot gemaakte muurtje weer herstellen. Oproep aan iedereen!! Wees er zuinig op en zorg dat de gemetselde delen blijven staan. Dan kunnen we over enkele weken beginnen met de rest van het fort. Vooral de buurt willen we via deze weg vragen om er toezicht op te houden. U hoort nog van ons. Werkgroep speelfort Oude Watermolen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6