Ook leren we nog een klein liedje over de paashaas. Tijdens de werkles wordt er weer flink gewerkt aan 't knutselen van kippen, haasjes, bloemen en noem maar op. Als 't zonnetje lekker schijnt gaan we ook nog een wandeling maken door Oostrum en bekijken de nieuwe, mooie dingen in de natuur. Op 1 mei sluiten we het project af. Loopt U gerust eens binnen, om de werkjes, zaadjes e.d. te komen bekijken. Alvast prettige paasdagen. Leerkrachten groep 1-2. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Donderdag 9 april is ons jaarlijks reisje. We vertrekken uiterlijk 8 uur bij het gemeenschapshuis naar Brugge. Dames denk aan jullie geldig paspoort. De kosten a 54,- gaarne overmaken op reknr: 1400.93.613 tnv LVB Oostrum bij de Rabobank Oostrum. Er zijn nog enkele plaatsen vrij men kan zich nog opgeven tot 4 april bij: B. Direks tel. 81096. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames Voor ons uitstapje naar Den Bosch op 7 april vertrekken we om 8.30 uur bij de Rabobank. Willen de dames die zich hiervoor opgegeven hebben 25,- betalen in de bus? We zijn weer thuis om 21.00 uur. Wij wensen jullie een heel gezellige dag. Willen de kinderen die mee doen aan de kindermiddag op donderdag 23 april zich hiervoor opgeven bij Nellie Rijshouwer tel. 89806 vóór 10 april? Graag ook je leeftijd opgeven. Op 29 oktober houden we een uitwisseling met Tienray. Zijn er nog dames die deze avond mee willen verzorgen? Graag 'n telefoontje naar Miets Ghielen 10443? Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 8 Öeslote^

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8