Uit dankbaarheid bij het 25 jarig Huwelijk van Verhei- jen-Goossens (Gem. Koor) Overl. ouders Claessens-Maas, gest. jaardienst Gerardus Camps en Jacoba en Rosalia Hiilen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Toon Thielen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Monique Janssen, Callista Smedts, Nicole van Osch, Irene Camps Zondag 08.30 u. Sander en Erik Schuurmans, Tom en Joep Vaessen 10.00 u. Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps, Kim Hermans Boeteviering: Omdat op Palmzondag (de zondag voor Pasen) het lange Lijdensverhaal wordt voorgelezen, houden we reeds in dit weekend (4 en 5 april) de boete viering in alle H. Missen, als voorbereiding op het grootste feest van de Kerk: het Hoogfeest van Pasen. Het is voor iedereen een zinvolle zaak voor vóór Pasen een dienst van boete en vergeving mee te maken. Ook als we menen geen biecht nodig te hebben, toch zullen we allen God en de medemens wel 'ns teleurgesteld hebben, en dat kunnen we weer goed maken in 'n boete viering. Vastenaktie 1992. De opbrengst van de Vastenaktie is ook dit jaar weer volledig bestemd voor onze dorpsgenote: Zuster Truus Lemmens in Pakistan. We weten dan heel zeker dat het in goede handen komt en dat zij het hard nodig heeft voor haar vele zwaar gehandicapte kinderen. In haar brieven is zij Oostrum dan ook altijd bijzonder dankbaar. U treft dan ook in dit Oostrums Weekblad een envelop aan, waarop vermeld staat: Vastenaktie voor Zuster Truus Lemmens. Op woensdagavond 8 april kornen leden van onze Carnavalsvereniging deze envelop bij U ophalen, graag natuurlijk met 'n warme bijdrage voor het werk van Zuster Lemmens. Hartelijk dank reeds aan alle leden van onze Carnavalsvereniging die weer spontaan bereid zijn hun avond daarvoor op te offeren. Mocht U die avond niet thuis zijn, dan kunt U die envelop nog altijd op de pastorie inleveren. Geef met een blij hart dat U nog geven kunt! Dames vrijwilligsters kerk poetsen: Dames denken jullie aan de grote poets op dinsdag 14 april. Als het even kan tot dinsdag. Leny. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zaterdag 14.00 u. 19.00 u. 6

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6