Agenda april 4 april Oud papier ophalen. 4 april Kienen 6 april Algemene ledenvergadering 9 april Bestuursvergadering 12 april Limburgse kampioenschappen drumbandsolisten te Melick. 20 april Intern Treffen. 25 april Spullen ophalen rommelmarkt. 26 april Rommelmarkt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zaterdag Zondag 8.30 uur 10.00 uur JCerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 28 maart - 5 april. 19.00 uur Gezinsmis - Thema: Over vasten gesproken! Bair van Dijk, Harrie Vermeulen en overl. familie, Herman Bruggeman, Gerrit Hermsen (namens de buurt) Toon Thielen (namens de buurt) Jan Cornelissen (namens vrienden) Jeu Arts, Harrie Claessens (namens Gildestraat en Watermolen straat) Ties Joosten (namens Gildestraat en Watermolenstraat) Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Bonants- Groothusen (Kinderkoor). Antoon Janssen, overl. ouders Jans-Verheggen. Overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, overl. familie Derks-Ewais, Lei en Ger Janssen overl. ouders Linders-Hendriks, overl. ouders Loonen-van Rens, Deken Loonen, Zuster Gordia (Wilhelmina, Antonia Maesen) Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Nel v.d.Berg-Linskens en Lies Janssen-Wolters (namens de buurt) (Gem. koor met Volkszang) Jan Bernaerts Voor de familie T. Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Uit dank aan O.L.Vrouw van Oostrum voor haar wonderbare bescherming. Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid Bair van Dijk, Wim Pluk, Piet Fleurkens, overl. ouders Janssen-Peeters Maandag 9.00 uur Dinsdag 9.00 uur Woensdag 9.00 uur Donderdag 9.00 uur Vrijdag 9.00 uur Zaterdag 19.00 uur 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3