bezichtiging van St Jan en een korte stadswandeling door oud-Den Bosch op het programma. We sluiten deze dag af met een diner en zijn dan om 21.00 uur weer in Oostrum. Haast u met het opgeven bij Miets Ghielen tel. 10443. Dit kan tot uiterlijk 18 maart. Woensdag 18 maart om 19.30 uur 'n Eucharistieviering in de Smakt samen met de L.V.B. Vertrek per fiets vanaf de Rabobank om 19.00 uur. Dames die graag meewillen naar de Smakt, maar fietsen een bezwaar vinden, graag een telefoontje naar Miets Ghielen tel. 10443. Voor vervoer wordt dan gezorgd. Daarna kienen in het gemeenschapshuis. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Karklingels en Karklingellinnekes, D'n carnaval 1992 zit der op en de kar is ien 't AMC, de residentie, tot stilstand gekomme. Ik meug terugzien op ennen bieëstige drukke receptie met veul cadoos en drie dolle mar mojje daag. Een fieëst dat as ennen sneltrein vurbij raasde.Gèr wil ik ollie allemaol bedanke vur ollie anwezigheid op de bals en in den optocht. Een woord van dank an de minse van de road en an ut bestuur van de carnavals vereniging, die mij hebbe ondersteund ien mien regierperiode en der an hebbe mitgewerkt dat den kar bleef rolle. Minse van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze, ik heb ut gèr gadaon. Prins Pieter I -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OSTRUM Boerebrulluft '92" Beste karnevalsvierders Langs deze weg willen wij iedereen, die op wat voor wijze dan ook, meegewerkt heeft om de ":Boerebrulluft '92" tot zo'n voor de K.V.O. succesvolle happening te maken van harte bedanken. Voor ons als commissie was het een fijne ervaring,dat iedereen zo spontaan zijn medewerking heeft gegeven. Daarom nogmaals, hartelijk 8 OSTRUM kakku* ARNAVALS 66

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8