Overl. familie Broekmans-Bovee Ties Joosten (namens de bewoners van de Gilde straat en Watermolenstraat) H. Mis op de Smakt voor de O.V.B. en L.V.B. Tot bijzondere intentie Gest. jaardienst Jozef Jenneskens en echtgenote, Piet Fleurkens Overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, overl. ouders de Kleijn- Herregraven, overl. ouders Haegens-van Lin, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Wim Pluk, voor levende en overl. leden van de "Aide Beek", overl. familie Madou-v.d. Eisen, Lena Camps-Driessen, uit dankbaarheid, Toon Thielen (namens de buurt), Harrie Claessens (namens de bewoners van de Watermolenstraat en Gilde straat), Nel Linskens-v.d. Berg (namens de familie), Hendrica Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Sander Schuurmans, Tom Vaessen, Mark van Dijk, Joep Vaessen Zondag 8.30 uur Daphne Reintjes, Linda Stammen, Marjolein Moraal, Fieke Basten 10.00 uur Yvonne Thielen, Karlijn Jacobs, Callista Smedts, Lizette Janssen Attentie In de H. Mis van zaterdag a.s. (14 maart) zijn zeker alle banken van het nieuwe gedeelte van onze kerk gereserveerd voor de 35 Vormelingen en hun familie. Wilt u daar rekening mee houden uw pastoor. Parochie-vergadering Zoals al eerder werd aangekondigd, wordt heden, donderdag 12 maart, in het Gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse Parochie-vergadering gehouden. In deze vergadering zal door het kerkbestuur en door het bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis verslag worden gedaan over het boekjaar 1991Tevens zal informatie worden gegeven en bestaat uiteraard gelegen heid tot het stellen van vragen. 4 Dinsdag 9.00 uur Woensdag 9.00 uur 19.30 uur Donderdag 9.00 uur Vrijdag 9.00 uur Zaterdag 19.00 uur

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4