3. Ingekomen stukken/mededelingen 4. Koninginnedag 5. Vergadering 14 april, met de burgemeester en de voorzitters 6. Watermolenplein 7. Dorpenraden overleg 8. Rondvraag/sluiting Namens het dagelijks bestuur, H. Holtackers. Samenvatting van de notulen van 11 februari j.L: Op 14 april zal de burgemeester een bezoek brengen aan Oostrum. In —verband daarmee is de voorzittersvergadering verschoven naar die datum. Je leden van het werkcommité en de buurtbewoners van de Aide Beek, zullen binnenkort weer verder gaan met het opknappen van het speelterrein bij de Watermolen. De heer Th. Verheijen zal de orde van Verdienste ont vangen van de Carnavalsvereniging "De Karklingel". Op 19 juli viert pastoor de Ceuster zijn 50-jarig priesterfeest. M. Wilms. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 7-15 maart Zaterdag 19.00 u. Zeswekendienst Toon Thielen, Ide Min, Harrie Claessens, Piet en Harrie Hermans en Sjang Joosten, overl. ouders Janssen-Peeters, Jan Cornelissen (namens vrienden), Gerrit Reijntjes, Nel v.d. Berg-Linskens (namens haar vriendin nen), Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, Ger Janssen (namens de Joekskapel). 8.30 u. Arnold Jans. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 10.00 u. Overl. familie Broeren-Kersten, jaardienst Antoon Janssen, gest. jaardienst Jacob van de Voort en echtgenote, gest. jaardienst Frans Muijers en Maria Dupont (Gem. koor). 9.00 u. Tot zekere intentie 9.00 u. 9.00 u. Piet Camps en Gerarda Vermeulen en zonen Levende en overl. leden van de Ouderen vereniging Donderdag 9.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3