10.30 uur: Bezuuk Prins Pieter I an de Aostrumse minse ien ut ziekenhuus 13.30 uur: Dieëlname mit wages en groepe an d'n optocht ien Rooij 18.00 uur: Jeugdbal ien café-zaal van Diek mit as thema "Science fiction of Koffie-dik-kieke" (urn 22.00 uur afgeloeëpe) 20.30 uur: Groeët carnavalsbal ien ut Parochiehuus mit priesuutreiking an de mojst verklejde groep of iënling dinsdag 3 mart: 10.00 uur: Peuter-, kleuter- en kienderbal ien ut Parochiehuus mit nao afloeëp en traktasie (urn 12.00 uur afgeloeëpe) 13.30 uur: Verzamele vur de Boerebrulleft en Jeugdboerebrulleft bij café zaal van Diek 14.11 uur: Vertrek van de Brullefts-optochte 16.00 uur: Afsluuting van de jeugdcarnaval 1992 dur Jeugdprins Frank d'n Twedde 20.30 uur: Groeët Boerebal ien ut Parochiehuus 01.00 uur: Sluuting van de Carnaval 1992 dur Prins Pieter d'n Urste ien de residentie: 't Allemanscafé van Henri en Marjan. Mit de carnaval speult ien ut Parochiehuus vur ollie dans- en amusements orkest De Fortuna's. Ut is trouwes de bedoeling dat ge zelf ok hieël hard mit got zinge. We hebbe onderhand zaoveul Aostrumse carnavalsschlagers dat dat gen probleem kan zien. Op de jeugd- en kienderbals zal discotheek Mighty-Mickey's iederieën dol make mit mitzingers en mitswingers. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3E, OOSTRUMS VOLLEYBAL FESTIVAL Zoals reeds langer in het Oostrums Weekblad staat vermeld is half juli ons 3e volleybal tournooi. Na het grote succes van vorig jaar willen wij deze opzet in stand houden. Teams van straten, verenigingen, vriendenclubs uit Oostrum kunnen zich hiervoor opgeven. I.v.m. de organisatie kunnen zich maar 25 teams inschrij ven. Afgelopen maandag konden wij van de opbrengst van vorig jaar, de Harmonie 'n instrument overhandigen van 2900,-. De komende dagen is een mooie gelegenheid om deelname met elkaar te bespreken. Wij wensen iedereen een fijne en dolle carnaval toe en komen binnenkort met meer informatie over de tournooidag. Harrie en Willem. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8