OSTRUM Karnavalsvereniging De Karklingels Receptie Prins Pieter I De Karnavvalsvereniging kan weer terugzien op een geslaagde receptie die ze prins Pieter kon aanbieden. Naast vele zusterverenigingen uit Oostrum en de Markoef uit Melick was ook jeugd prins Frank II van de partij. Ook de gehele boerenfamilie was aanwezig om prins Pieter te feliciteren. Na een pauze in het programma kreeg de selektie van S.V.O. afd. voetbal de kans hun cj^ensrechter een hand te schudden, evenals Prins Ton II van de Piëlhazen Venray die zijn felicitaties kwam overbrengen. Voordat prins Pieter de receptie officieel sloot memoreerde hij nog even de Eikenhofkapel die met hun prachtige muziek de middag muzikaal omlijstte. Karnavalskrant en kaartjes kinder- en jeugdbal Zaterdag 22 februari is de karnavalsvereniging in Oostrum deur aan deur rond geweest voor de verkoop van de karnavalskrant en kaartjes. Was u om de een of andere reden niet thuis en u wilt deze alsnog in uw bezit hebben, dan kunt u terecht bij Theo Teeuwen, Valkenkampstraat 10. Voor de karnavalskrant wordt een bijdrage gevraagd van minimaal 5,- en een kaartje voor het kinderbal (tot groep 6) kost 3,50. Een kaartje voor het jeugdbal (vanaf groep 6) kost 7,50. PROGRAMMA vrijdag 28 fibbrewarie: 13.30 uur: Bezuuk an ut Scholcarnaval zaoterdag 29 fibbrewarie: 45-11 uur: lenstallatie van de Prins van Rooij ien ut Gemaentehuus van Rooij 18.30 uur: Jeugdbal ien café-zaal van Diek (urn 22.30 uur afgeloeëpe) zondag 1 mart: 10.00 uur: Hommes mit predikatie van Vorst Bert Recepsie Jeugdprins Frank d'n Twedde ien café-zaal van Diek Groeëte carnavalsoptocht ien Aostrum Priesuutreiking optocht ien café-zaal van Diek Jeugdbal ien café-zaal van Diek (urn 22.00 uur afgeloeëpe) Groeët carnavalsbal ien ut Parochiehuus 11.11 uur: 14.11 uur: 16.00 uur: 18.00 uur: 20.30 uur: maondag 2 mart: 10.00 uur: Peuter-, kleuter- en kienderbal ien café-zaal van Diek 7 KAWKLfjy ARNAVAIS

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7