vriendschap door samenwerking Beste Leden, De karnavalsoptocht, hij staat pal voor de deur. Bij de Fam. Joos Hoex, waar wij weer vele avonden mochten genieten van de gastvrijheid, gebruik konden maken van de werkplaats met alles erop en eraan en er zelfs koffie bij uit kregen. Het was er gezellig vertoeven maaaar daar is ook door velen hard gewerkt aan het tot stand komen van iets prachtigs, waar wij met z'n allen trots op mogen zijn, al is het nog niet helemaal klaar, maar de afspraken zijn dusdanig dat ook dat wel goed zal komen. De naam van onze vereniging is destijds een goede keuze geweest, dat is al zo vaak gebleken, wij rekenen erop dat we zo verder zullen gaan en doen daarom een beroep op jullie, jong en oud. Wij gaan met het prachtige bouwwerk a.s. Zondag natuurlijk aan de optocht meedoen, maar we hebben op dit moment nog te weinig mensen die zich hiervoor opgegeven hebben. Wij zoeken nog mensen groot en klein jong of oud, die meedoen als b.v. dansmarietje, nar, clown, haas, hazin, raadslid en eventueel een andere karnavaleske uitbeelding die bij het geheel past. Wil je meedoen, waar wij natuurlijk van uit gaan, ook al twijfel je nog, laat in ieder geval iets van je horen. De kleding die we voor dat alles nodig hebben proberen we onderling wel te regelen, er zijn er die wel het een of ander op de zolder hebben liggen. Laat wat van je horen en graag vóór Woensdagavond a.s. en wel bij Harrie Holthackers Tel: 83803 of Jan Kreutz Tel: 88355. Wij rekenen gewoon op jullie a.s. Maandag de optocht in Venray, daaraan zouden wij voor dit jaar ook graag meedoen en wel om de volgende reden, het onderwerp heeft betrek king op Oostrum en Venray en is erg actueel. Zij die b.v. Zondag niet kunnen en wel maandag in Venray mee willen lopen, daar horen wij ook heel graag iets van. Je mag ook beide dagen meedoen. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6