karnavalsvieringen op onze schooi deelnemen. Tenslotte verzoeken wij de ouders om de kinderen geen confetti en/of pistolen mee te geven. Slingers mogen natuurlijk wel. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Karnavaisbal-Karnavalsbal-Karnavalsbal-Karnavalsbal Hallo jongens en meisjes van ADOR, Vrijdag 28 februari organiseert ADOR een karnavalsbal voor alle leden. Wij verwachten jullie vanaf 18.30 uur in het clublokaal en we gaan door tot ongeveer 20.00 uur. Je mag een vriendje of vriendinnetje meebrengen, dan maken we er samen met jeugdprins Frank II en z'n gevolg een dolle avond van. Onze joekskapel 't Göt mit Gradje zal zorgen voor swingende muziek. Je kunt je tijdens het bal laten schminken door een van de leidsters en wil je tussendoor iets drinken of snoepen, breng dan een beetje kleingeld mee. Groetjes en tot vrijdag de 28ste! Bestuur en leiding ADOR -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 29 februari Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag - 8 maart 19.00 u. Overl. familie Madou-v.d. Eisen, Mevr. Keijsers-Derks (van 'n goede bekende), overl. ouders Volleberg- Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Nel v.d. Berg Linskens (namens familie), Toon Thielen, Gerrit Herm sen (namens de buurt), Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie. 08.30 u. Arnold Jans, Jan Cornelissen, Antoon Janssen. 10.00 u. Voor de levende en overleden leden van de Carna valsvereniging (Oere toe). 09.00 u. Toon Thielen. 09.00 u. Tot zekere intentie. Aswoensdag (Begin van de veertigdagentijd) Pierre Vandevenne, Harrie Valckx. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Antoon Janssen. Vrijdag 4 Eerste vrijdag van de maand

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4