Agenda maart: 7 maart Oud papier ophalen 8 maart Deelname tamboers (7 leerlingen, 1 tamboer) aan solisten- 26 maart Bestuursvergadering Oostrums Volleybal Festival Afgelopen maandag is tijdens het carnavalsconcert voor de tweede maal door de organisatoren van dit toernooi, Harrie Daniëls en Willem Creemers, een instrument aan de harmonie overhandigd, betaald uit de opbrengst van dit jaarlijkse volleybal-toernooi. Vorig jaar was dat een trompet voor het or kest en dit jaar was dat een stel tim-toms voor het tamboerkorps. Langs deze g willen we nogmaals alle deelnemers, maar vooral ook de organisatoren Janken die dit mogelijk gemaakt hebben. Ook in 1992 (medio juli) zal het volleybaltoernooi in samenwerking met de harmonie georganiseerd worden. Wij hopen wederom op een grote deelname, want met uw deelname wordt het niet alleen weer een fijn toernooi maar steunt U tevens de Oostrumse harmonie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1,2,3 mrt. Carnaval 11 mrt. Jaarvergadering KBO-Oostrum 14 mrt. H. Vormsel 18 mrt. Bedevaart Smakt en kwis, L.V.B. 18 mrt. H. Mis Smakt en kienen, O.V.B. 26 mrt. Uitleg nieuwe verkeersregels en -borden. 30 mrt. Volleyen O.V.B. tegen L.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vanuit de Basisschool Karnaval fr* vrijdagmiddag 28 februari a.s. zal er weer op uitbundige wijze karnaval c^vierd worden op school. - De kinderen van groep 1-2 vieren karnaval in de klassen en in de speel zaal. Evenals vorig schooljaar zal het weer een spel-, doe- en dansmiddag worden. In verband met de beperkte ruimte is het jammer genoeg niet mogelijk, dat ouders hierbij aanwezig zijn. - De kinderen van de groepen 3-8 houden een karnavalszitting in de Leef- kuil. Ouders en in Oostrum woonachtige kinderen, die een school voor speciaal onderwijs bezoeken, zijn hier van harte welkom. Alhoewel wij het zeer op prijs stellen wanneer oud-leerlingen hiervoor belangstelling tonen, moeten wij hen verzoeken deze zitting niet te bezoeken i.v.m. de beperkte ruimte. De Raad van Elf en Vorst Bert en Prins Pieter zullen als gewoonlijk aan de concours te Melderslo 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3