Beste junior-leden, Er bestaan plannen om een jeugd-dorpencompetitie te starten. Naast onze vereniging zullen daar waar schijnlijk aan deelnemen: Geysteren, Leunen, Mer- selo, Oirlo-Castenray, Swolgen en IJselsteyn. Speeldag is de woensdag middag van 16.00 tot 19.00 u. Speeldata 1-8-15-29 april en 5 mei (reserve datum 12 mei). Er wordt gespeeld in mixed-, jongens-, en meisjes dubbel. Per team moeten minimaal 4 personen opgegeven worden. Er wordt inge deeld op speelsterkte, dus niet op leeftijd. De lagere teams spelen vanaf 16.00 uur en spelen 2 wedstrijden van 45 minuten (tussenpauze drinktijd 5 minuten). Heb je belangstelling geef je dan of alleen of als team op bij Nelly Crijns of Gonny Wilms. Dit dient wel te gebeuren vóór 18 februari. Deelname is gratis. Heb je nog vragen bel dan naar Nelly, Gonny of Piet v.d. Ven. Laat de dorpen merken dat we veel enthousiaste tennissers en tennisters hebben in Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Tot bruudspaar ien ut karklin- gelriek zien dit joar uutgeroepe: Leo Wilms en Bets Lenssen Zeej wurre ien enne echte boe- resfeer ien den onecht mit me kaar verbonde. Weej zun ut fijn viende as gillie ok komt urn der mit z'n alle un hiel fijn fiëst van te maken. Weej verwaagte ollie dan ok mit de Boerebrulluft, dinsdags 3 mart ien Aostrum. Den Brulluftsstoet vertrekt urn 2 uur vanaf Café van Diëk. Korfbalverieeneging Aostrum Attentie: Attentie: Attentie: Attentie: Attentie: Attentie: Vanaf maandag 9 maart a.s. moet de kopij voor het Oostrums Weekblad weer ingeleverd worden op Mgr. Hanssenstraat 44, (dus niet meer op Hatendonkstraat 7) Wilt U hiermee rekening houden De redaktie a>" 12 <D OSTRUM LUB ARNAVAIS TENNISVERENIGING OOSTRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 12