mee te maken. Wij beginnen om 14.00 uur in het gemeenschapshuis. Wilt U aan huis worden opgehaald meldt dit dan even bij de secretaris. De jaarvergadering is gepland op woensdag 11 maart, de leden ontvangen daarover nog nader bericht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- JEUGDPRINS 1992: PRINS FRANK il Het was spannend, gezellig en druk toen prins Toon I, vorst Jules en nar Bram afscheid namen. Van tevoren was "Feesbees", een buitenaards wezen van de carnavalsplaneet, vanuit een vreemde capsule op het podium ver schenen. Hij maakte de Karklingels en Karlingelinnekes duidelijk dat Toon, "J|iles en Bram een reisje verdiend hadden naar de carnavalsplaneet om daar elke dag carnaval te vieren. Prins Toon en vorst Jules richtten nog 1 keer het woord tot hun onderdanen en toen werden ze "weggebeamd". Maar nu nog een nieuwe. Geen probleem volgens Feesbees. Kandidaten genoeg op de carnavalspianeet. Het enige probleem was om er een Karklingelprins van te maken. Daar werd door de zaal wel voor gezorgd. Het was nog even schrikken toen de vlotte babbel van vorst Bert niet meteen geaccepteerd werd en z'n gezicht met slagroom besmeurd werd. Maar uiteindelijk kwam het goed. De cabine kwam vol met rook, en uit de mist kwam de kersverse jeugdprins, prins Frank II (Laurensse) te voorschijn. Hij werd gevolgd door vorst Thijs (Emonts) en nar Frank (v.d. Boogaard). Het trio werd buitenge woon enthousiast door het publiek ontvangen. Samen met de verse raad van 12 werd er een groot feest gebouwd, waarvan ook de grote prins Pieter I genoot. Hij sprak nog eens zijn tevredenheid uit over de nieuwe jeugdprins. Voor de derde keer twee prinsen uit de Asselberghstraat, met recht een "prinsenallee". Het wordt hoog tijd dat er een officiële naamswijziging aange vraagd wordt. De prijswinnaars van het raadrondje zijn: S. Oosthoek, L.J. Broers en de fam. Mommen. Hartelijk gefeliciteerd en veel plezier met de prijzen. is trouwens met poetsen nog een portemonnaie gevonden met een lippenstift en wat geld (bel even naar 85620). De toon is gezet voor een echte "Science Fiction" carnaval en met zo'n prins kan de carnaval niet meer stuk. Tot ziens. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Tienersoos organiseert op 8 februari 1992 filmavond Aanvang: 19.00 uur Sluiten:± 23.00 uur Entree: gratis 9

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 9