BESTE CARNAVALSVIERDERS!!! Zoals U misschien al weet gaan wij, Korfbalvereniging Oostrum, dit jaar in samenwerking met Carnavalsvereniging "De Karklingels" de Boerebruiloft organiseren. In overleg is besloten om het geheel iets anders aan te pakken dan andere jaren. Op de eerste plaats willen wij meerdere mensen de kans geven om de bruiloft met het gezelschap samen de boeremoes met worst te gebruiken. Aangezien het moelijk is om dit op het laatste moment te regelen willen wij natuurlijk weten hoeveel personen daarin geïnteresseerd zijn, vandaar dat U hieronder een opgave-formulier vindt; de kosten voor deze maaltijd zijn f. 7,50 p.p. en dienen meteen bij opgave te worden betaald; (kinderen kunnen eventueel ook opgegeven worden om aan de maaltijd mee te doen); de strookjes met het geld kunt U inleveren op het Aide Wieverbal of vóór 25 februari 1992 bij Leo Lenssen, Hatendonkstraat 9. Mocht er te weinig belangstelling bestaan dan krijgt iedereen natuurlijk zijn geld terug. Voordat U besluit nog een kleine schets van het programma van deze dag. Eerst is er natuurlijk de trouwerij, zoals altijd, die ongeveer duurt tot 17.00 uur, daarna gaat het hele gezelschap met de stoet naar de niet-residentie; om ongeveer 18.00 uur komt iedereen terug in het Parochiehuis om te eten; daarna omstreeks 19.00 uur vertrek naar de residentie; rond 20.00 uur terug naar het Parochiehuis waar het begin zal worden gemaakt voor een ouder wetse bruiloft! Mocht een en ander niet duidelijk zijn dan kunt U contct opnemen met Leo Lenssen, tel. 80558 of Annelies Snellen, tel. 08854-1925. Verder willen wij als K.V. Oostrum U bij deze van harte utnodigen voor het Aide Wieverbal waar de verloving plaatsvindt en natuurlijk voor de boeren bruiloft! De commissie Boerenbruiloft K.V. Oostrum naam: adres: geeft zich op voor de maaltijd na de Boerenbruiloft. Kosten f. 7,50 p.p. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 STRUM LUB

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6