Karnavalsvereniging De Karklingels Zitting 1992 Op vrijdag 10 en zaterdag 11 januari 1992 vindt de zitting van de Karklingels plaats. Een keur van artiesten zal voor het voetlicht treden. Zo zullen optre den o.a. "Oere Toe", "Ut Göt", "Neutjes Rang", "Now-En?", De "Bretelboys" en Frank Schreijen. Het geheel zal muzikaal omlijst worden door de voortref felijke Eikenhofkapel. De avond begint om 20.00 uur. Maar de zaal zal beide sponden om 19.00 uur geopend worden. Om 19.30 uur zal de Eikenhofkapel ae stemming er in brengen. Wilt U nog kaartjes voor de zitting? Deze zijn alleen nog voor vrijdag 10 januari te koop bij Theo Theeuwen, Valkenkampstraat 10, tel. 80109 of bij Allemanscafé in Oostrum. Tijdens de pauze kunnen op beide avonden cassettebandjes van de liedjes middag gekocht worden. Er wordt U aanbevolen deze snel te kopen, want de oplage is beperkt. Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Attentie! Eerste en tevens laatste oproep!! Gelukkig is het alweer bijna carnaval. Dat is voor alle Oostrummers fijn, maar voor sommigen in het bijzonder. Als je dit jaar nl. voor het 2e jaar naar Venray naar school gaat (leeftijd 13-14 jr.) en als je ook nog een meisje bent kunt je lid worden van de jeugdraad van elf. Je kunt op die manier een carnaval meemaken om echt nooit te vergeten. Lijkt je dat wel leuk of wil je wel eens weten wat het precies voorstelt, dan ben je op maandag 13 januari om 19.00 u. van harte welkom bij café van Dijk. Ben je een jaartje jonger (1e i^ar school Venray; 12-13 jr.) dan kun je meedoen met de jeugdboerebruiloft carnavalsdinsdag. Een echte ouderwetse gezellige bruiloft met al je vrienden en vriendinnen. Jullie mogen zelf bepalen wie bruid, bruidegom, getuige, vader, moeder, suikertante etc. wordt. Dit geldt natuurlijk voor jongens en meisjes. Om je hiervoor op te geven of om vragen te stellen ben je welkom op 13 januari vanaf 19.30 u. bij café v. Dijk. Mocht je op de ge noemde datum niet kunnen, maar wil je je wel voor één van beide bovenge noemde dingen opgeven of vragen stellen, dan kun je altijd bellen naar Lizette (85620) of Gerda (89993). Doe mee! Dat is altijd leuker dan toekijken! Tot de 13e. Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 KARKLINGELS POSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7