ouders Vermeulen - Moorrees en dochter Truus, Sjeng v.d. Pasch, overl. ouders Camps - Jeuken en Peter Camps, Wim Pluk, Wim Heidens, Herman Bruggeman, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Sander en Erik Schuurmans, Tom en Joep Vaessen Zondag 8.30 u. Irene Camps, Monique Janssen, Callista Smedts, Kim Hermans 10.00 uur Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen, Nicole van Osch IT Attentie De ouderavond voor de Eerste H. Communie is gepland op dinsdag 4 februari om 20.00 uur in de school. Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens. Hebt U nog gedacht aan Uw bijdrage voor het kerstgeschenk voor Truus Lemmens. Mocht U het vergeten zijn, U kunt Uw bijdrage t/m zondag 12 januari nog storten in de offerblok achter in de kerk. Maandag 13 januari wordt het bedrag overgemaakt aan Zuster Truus Lemmens, U weet, het komt tot de laatste cent in handen van Zuster Lemmens en dus in héél goede handen. Vergeet haar niet Bedankt Heel hartelijk dank voor de zeer vele Kerst- en Nieuwjaarskaarten met de veel belovende, hartelijke wensen. Graag had ik U allen persoonlijk bedankt, maar gezien de grote hoeveelheid, is dat onmogelijk. Mag ik daarom langs deze weg U allen hartelijk danken voor Uw heerlijke wensen. Het heeft mij bijzonder goed gedaan. Uw pastoor, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vanuit de basisschool groep 1 - 2. De feestdagen zitten er weer op en we gaan weer volop beginnen aan het nieuwe projecttandverzorging. Dit project start op maandag 13 januari en gaat 2 weken duren. Wat gaan we allemaal doen: Begrippen die aan de orde komen: - mond, bovenlip, onderlip - tanden, kiezen, hoek- snij- en melktanden, blijvend gebit, melkgebit, kunstgebit en wisselen. - kiespijn 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5