Het werkcomité Oostrum dankt iedereen die weer spontaan een financiële bijdrage heeft gedaan voor de Sinterklaas/Kerstactie. Dankzij U konden wij ook dit jaar weer zorgen voor een mooie intocht van Sinterklaas. Bovendien hebben we de zieken en hoogbejaarden uit Oostrum weer een mooie fruit schaal kunnen overhandigen, Mensen bedankt Kerstboomverbranding Op Zaterdag 11 januari 1992 zal de jaarlijkse kerstboomverbranding weer plaatsvinden. Dit gebeurt onder toezicht van enkele leden van het werk comité. Ook dit jaar weer bij H. Verheijen, van Broekhuizenstraat 40. Van ^.00 tot 16.00 uur kunnen de bomen (alléén kerstbomen worden ingele gd (voor elke kerstboom krijg je een lotje) en om 16.00 uur gaat de brand erin. Wij willen iedereen erop wijzen dat alléén kerstbomen mogen worden meegegeven, dus geen ander tuinafval of zo. Wij rekenen op uw aller medewerking -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 9 jan. 20.15 u Bestuursvergadering Vrijdag 10 jan. en zaterdag 11 jan. Deelname Eikenhofkapel aan pronkzitting Maandag 13 jan. 20.00 u Repetitie orkest Woensdag 15 jan. 18.30 u Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u Repetitie tamboerkorps Agenda januari 19 jan.: Optreden Eikenhofkapel te Ven-Zelderheide -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda 1992 10/11 jan.: Zitting Carnavalsvereniging. 16 jan.: Jaarvergadering buurtvereniging "Langs de lijn". 25 jan.: Prinsenbal, carnavalsvereniging. 1 febr.: Jeugdprinsenbal. 5 febr.: Jaarvergadering buurtvereniging "de Aide Beek" MUZIEKVERENIGING O a-Vtru^iic OOSTRUM - VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3