Brede Herwaardering. Rabo lijfrente koopsompolis en Rabo Termijnspolis. Rabo koopsompolis. Rabo termijnspolis. Oostrum De maand december is in het bankwezen jaarlijks een zeer drukke maand en dat zal ook dit jaar het geval zijn. De ervaring leert dat met name in december de bank een grote hoeveelheid betalingsopdrachten dient te verwerken. Om ervan verzekerd te zijn dat alles nog in het lopende boekjaar verwerkt wordt, adviseren wij U met klem Uw bankzaken tijdig te regelen. Wacht hiermee niet tot de laatste dagen van het jaar als dit niet strikt noodzakelijk is. De kans op vertraging in de laatste week is niet uitgesloten; zeker als U in aanmerking neemt dat 1e en 2e kerstdag dit jaar op woensdag en donderdag vallen. De kantooruren zijn zoals gebruikelijk; dit houdt in dat op 31 december (oudejaarsdag) ons kantoor vanaf 12.00 uur gesloten is voor alle bank zaken. Belastingvoordeel vanaf 1 januari 1992 aanzienlijk minder!!! Mensen die geld opzij willen leggen voor later, kunnen tot het einde van dit jaar profiteren van extra voordeel via een koopsompolis, ledereen die deze oude-dagsvoorziening voor 1 januari regelt, heeft nog recht op de bestaande gunstige aantrekkelijke belastingaftrek. De regering heeft allerlei maatregelen genomen om het belastingvrij reserveren van geld voor de oude dag minder aantrekkelijk te maken. Echter alle koopsom polissen, die voor 1 januari 1992 zijn gekocht, zijn volledig aftrekbaar tot een maximum van f. 17.459,-. Ook een lagere koopsomkorting is mogelijk; reeds vanaf f. 3.000,-. Wilt U sparen voor later èn profiteren van de maximale belastingaftrek: doe het dan nul! U stort periodiek, gedurende een looptijd van minimaal 12 jaar, een premie (minimaal f. 53,- per maand). Over elke storting wordt gedurende de gehele looptijd een hoge rente vergoed. Op deze wijze spaart U doelgericht een flink kapitaal bij elkaar. De einduitkering is geheel BELASTINGVRIJ. Een heel speciale vorm is het sparen via een eerste storting van een hoger bedrag met een jaarlijkse bijstorting; de zogenaamde hoog/laag- constructie. Wilt U een deskundig advies of een vrijblijvende offerte afgestempeld op Uw persoonlijke situatie? Bel dan even voor een afspraak. Rabobank Oostrum; tel. 04780-86767. 14 Rabobank Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 14