Toneelvereniging "De Vlasbloem" A.s. zondag 2 december zal toneelvereniging De Vlasbloem uit Oostrum een uitvoering verzorgen in de schouwburg van Venray. O.l.v. M. van Bommei uit Asten, zullen zij de klucht "Het minnespel der Maagden" voor het voetlicht brengen. Deze klucht is geschreven door DJ. Eggengoor en heeft 4 bedrijven. Door de leden is deze klucht in het Oost- rums dialect omgezet. Korte inhoud! Drie vrijgezelle zussen wonen met hun knecht op een afgelegen boerderij "De Drie Kieften". Na een auto-ongeluk in de buurt komt een antiekhandelaar uit Amsterdam op de boerderij terecht en vindt daar een zeer oud en waar devol schilderij. Wat dit allemaal voor verwikkelingen met zich meebrengt, kunt u zien in dit zeer komische toneelspel. Aanvang in de schouwburg is om 20.15 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 30 november - 8 december Zaterdag 14.00 u Voor het bruidspaar Janssen-Deriet 19.00 u Gezinsmis: Thema: Op weg naar Kerstmis Overl. ouders Volleberg-Litjens (namens familie Volleberg), Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, overl. ouders Kusters-Weerts, Antoinet van Mil-Kruijsen, Gerrit Hermsen (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Wim Heidens, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus (Kind erkoor) Arnold Jans, Ger Janssen Jean Potten en overl. familie, Anna Poels-Janssen, Antoon Janssen (namens de buurt), gest. jaardienst Leonard Maas en Maria Martens, gest. jaardienst Wilhelmina Jeuken en ouders, Deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Tot zekere intentie Gest. jaardienst Antoon en Wilhelmina van Dijk Ans v.d. Sanden-Basten Piet Direks Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 09.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u 4

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4