opleiding gesiaagd: Voor het A-diploma: Martine Bonants hobo Mariska van Dinther op klarinet Voor het B-diploma: Heiga Thielen op klarinet Boenma Oostveen op cornet Frank van de Boogaard op alt-saxofoon Voor het G-dip!oma: Annemiek Raedts op dwarsfluit Namens de harmonie van harte gefeiiciteerd met de bereikte resultaten, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 28 nov. |p O dec. 'P O dec. Ledenvergadering OOZO, AMC. Vergadering Werkcomité. Demonstratie over verwerking van nieuwe soorten groenten en fruit in gerechten, L.V.B. 17 dec.: Kerststukjes maken, L.V.B. 17 dec.: Kerstviering, O.V.B. 19 dec.: Kerstavond, L.V.B. 20 dec.: Toepen, V.V. Oostrum. 21 dec.: Kienen t.b.v. Harmonie. 30 dec.: Wafelaktie, L.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zondagoohtendconcert door de Aostrumse zangkompeneej Voordat zij zich in het carnavalsgebeuren storten neemt de Aostrumse zangkompeneej a.s. zondag deel aan het koffieconcert in de schouwburg te Venray. Vorige week zondag was ons koortje met veel succes en plezier bij een optreden in Deurne. Daarom waren zij niet aanwezig op de jaarlijkse liedjes- ^jniddag die in Oostrum gehouden werd. Van het succesvolle optreden in Jeurne zullen zij diverse liedjes ten gehore brengen. In de komende maanden zal de Aostrumse zangkompeneej weer deelnemen aan de zittingavonden van de carnavalsvereniging, waarvoor al druk gefanta seerd, gecomponeerd en gerepeteerd wordt. Zondag om 11.30 uur zal de fanfare O.L. gilde uit Smakt - Holthees de spits afbijten, daarna komt Ambiance uit Grubbenvorst - Lottum. Dit is een vocale groep meisjes tussen 18 en 60 jaar. Daarna sluit de Aostrumse zangkompeneej met een negental vrolijke liederen. De toegang is gratis, dus loop gerust even binnen. Tot zondag. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3