"Aan alle kinderen van Oostrum Verleden week kreeg het Sinterklaascomité een brief uit Spanje en weten jullie wat hij schreef? Beste kinderen van Oostrum, Sinterklaas vindt het fijn, dat hij ook dit jaar weer tijd heeft om naar Oostrum te komen. Ik kom graag naar Oostrum en mijn zwarte Pieten ook. Ze vinden dal de kinderen zo lief zijn. Sinterklaas komt om twee uur aan in Oostrum. Tot ziens op 24 november" Sinterklaas en Zwarte Piet JuSie begrijpen wel dat we daar een groot feest van maken. Eerst gaan we Sinterklaas afhalen. De harmonie en het trommelkorps gaan ook mee. Om de Sint af te halen worden alle kinderen, ook die elders naar school gaan, met hun ouders om vijf voor twee op de losplaats van het station verwacht. De trein met St. Nicoiaas komt om twee in Oostrum aan. Na aankomst wordt de Sint welkom geheten door het Comité van ontvangst. Daarna vertrekt de stoet via de Mgr. Hanssenstraat naar het gemeenschapshuis. De volgorde van opstelling zal zijn: 1. Harmonie en trommelkorps. 2. Kinderen met hun ouders. 3. Comité van ontvangst. 4. St. Nicoiaas. In de foyer van het gemeenschapshuis speelt de Harmonie een St. Nicolaasliedje. In het gemeenschapshuis zijn ook ouders van de daar aan wezige kinderen hartelijk welkom. Gaarne zouden wij een verzoek aan de volwassenen willen richten: Laat de stoelen vrij voor moeders met kleine kinderen want het is tenslotte toch een kinderfeest met de grote kindervriend Sinterklaas. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dinsdag 19 november gaan we een adventskrans maken in het gemeenschapshuis om 20.00 uur. Willen de dames die zich hiervoor opge geven hebben meebrengen: 'n strokrans van 30 cm middellijn of groter, heel veel groen van coniferen, 4 witte kaarsen, wit of paars lint, 'n schaar, mes, snoeischaartje. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4 OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4