leder jaar een ring erbij Loofbomen en Naaldbomen Cursus: -> "boomherkenning" Bossen in soorten: -> Oerbos, Cultuurbos, Moerasbos Bosbouwen is vooruit zien (Videoserie: les 1 t/m 4 "Het bos") (Excursie: werken in het bos) In de herfstvakantie hebben de kinderen van groep 6-7-8 weer meegedaan met het Trefbal- en Bowlingtoernooi voor alle Basisscholen. Het was een enorm succes! Groep Joep - Ralph - Paul v. H. - Mark - Martijn - Maurice - Wim - Geert en Sjors van groep 7 behaalden de 3e prijs. Bij het Trefbal behaalden de meisjes van groep 6 en 7 een 1e prijs en die van groep 8 de 2e prijs. De jongens van groep 6 behaalden een 2e prijs, groep 7 een 3e prijs en groep 8 (helaas!) een 9e plaats. Proficiat sportvrienden! Groep 8: - Vanaf 25 oktober zijn we weer intensief bezig met de spreekbeurten. De onderwerpen zijn zeer uiteenlopend: in week 44 en 45 wordt behandeld: 1) Gevangenis van vroeger. 2) Software. 3) Judo. 4) Oostvaarderplassen. 5) Olympische Spelen. Alle leerlingen bereiden in totaal 3 spreekbeurten voor! - De E.H.B.O.-lessen zijn 4 september gestart. Er is heel wat geoefend, geleerd en verbonden. Op 10 december leggen de leerlingen het E.H.B.O.- examen af te Venray. - 30 Oktober is er een voorlichtingsavond geweest over het Voortgezet Onderwijs. Ook de leerlingen waren die avond aanwezig om vragen te stellen over het V.O. In de klas hebben we een projekt gevolgd (oriënteringslessen V.O.). - Donderdag 31 oktober bezochten we Marianum te Venray. Een bezoek aan de K.T.S. volgt nog op 13 december a.s. Op 4 december komt de Sint in groep 6-7-8 voor ieder kind. Hij brengt dan een "surprise" mee dat vinden wij een heel goed idee! Wij wachten dan ook vol spanning af wat Sint ons dit jaar brengen mag. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7