De notulen van de vergadering 12 maart 1991 (voorzitters) en 3 september 1991 worden zonder wezenlijke aanmerkingen goedgekeurd. Vergadering neemt kennis van diverse ingekomen stukken en uitnodigingen (o.a. voor commissievergaderingen). Het aantal verenigingen dat de bijdrage aan het Oostrum's Weekblad vol daan heeft is gestegen naar 13. Voorgesteld wordt uit de penningmeesters van de Oostrumse vereniging een Kascommissie voor het Oostrum's Weekblad te vormen. Dhr. Schuurmans zal de dagelijkse gang van zaken rondom de financiën van het Oostrum's Weekblad op zich nemen. De voorbereidingen voor de aanpak van het Watermolenplein zijn gestart. Door zelfwerkzaamheid van de Oostrumse bevolking zai getracht worden de kosten zo laag mogelijk te houden. De Soos in de Watermolen zal worden voortgezet. Er zullen echter geen fuiven meer worden gehouden. Voorgesteld wordt weer een jaarlijkse viering van Koninginnedag te gaan verzorgen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1991 9 nov.: Gezinsoriëntatietocht De Aide Beek. 11 nov.: Jaarvergadering carnavalsvereniging. 12 nov.: Vergadering Werkcomité. 16 nov.: Vorstenraadsbal in Leunen, carnavalsvereniging. 16 nov.Feestavond buurtvereniging Vriendschap door samenwerking. 17 nov.: Liedjesmiddag, carnavalsvereniging. 19 nov.: Kerstkrans maken o.l.v. Toos Ermers, O.V.B. 21 nov,: Avondwandeling, L.V.B. 23 nov.: St. Caecilia, Harmonie. 24 nov.: Intocht St. Nicolaas. 24 nov.: B.C.L. Treffen in Maastricht. 26 nov.: Sinterklaasavond, O.V.B. 10 dec.: Vergadering Werkcomité. 10 dec.: Demonstratie over verwerking van nieuwe soorten groenten en fruit in gerechten, L.V.B. dec.: Kerststukjes maken, L.V.B. 17 dec.: Kerstviering, O.V.B. 19 dec.: Kerstavond L.V.B. 20 dec.: Toepen, V.V. Oostrum. 21 dec.: Kienent.b.v. Harmonie. 30 dec.: Wafelaktie, L.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3