van God voor kinderen, het is een gave van God aan het kind, het wordt in de zorg van God opgenomen en begeleid naar een goede toekomst. Guus en Gerrie, van harte proficiat met de geboorte van jullie tweede kind, Dave. Moge Dave jullie gelukkig samenzijn behouden en versterken, en moge Dave zelf 'n zonnige, heerlijk toekomst tegemoet gaan in jullie verrijkt gezin. Onze beste wensen voor jullie allen, uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 14 oktober 1991. sffraeland Open Dag in Nieuw Spraeland. Als vervolg op de Avro radio en t.v.-uitzending "Wie zorgt die leeft" van 28 september 1991, houdt ook het centrum voor zwakzinnigenzorg Nieuw Spraeland een Open Dag met als Thema: "Maak werk van zorg" op zondag 27 oktober 1991 van 13.00 - 17.00 uur. Het adres van Nieuw Spraeland is Wanssumseweg 14 te Oostrum. Om kennis te maken met het werken in de zorg rondom verstandelijk gehan dicapten, wordt iedere geïnteresseerde in de gelegenheid gesteld enkele woongroepen en activiteitenlokalen te bezichtigen. Verpleegkundigen en activiteitenbegeleiders zullen verhalen hoe het is om te werken in een instituut als Nieuw Spraeland. Alle bezoekers van de open dag kunnen in een informatiestand voorlichting ontvangen over opleidingsmogelijkheden in de gezondheidszorg en over diverse beroepen in de zorg voor verstandelijk gehandicapten. Ter gelegen heid van deze open dag heeft Nieuw Spraeland alle leerlingen van Middel bare scholen in de regio uitgenodigd om deel te nemen aan een creatieve wedstrijd in tekenen, schilderen, boetseren, fotografie, poëzie of proza. Tijdens de open dag zal een jury om 14.00 uur de prijswinnaars voor iedere categorie bekend maken. Voor elke categorie is er een hoofdprijs van f. 100, De mooiste inzending in zijn totaliteit ontvangt een prijs van f. 250,-. Nieuw Spraeland nodigt de geïnteresseerden van harte uit een bezoek te brengen aan de instelling. Informatie: M. van Mil, Afdeling Communicatie, Nieuw Spraeland Tel.: 04780 - 2 79 00 PS. Ook siciowoning 't Lintven zal geopend zijn tijdens de open dag (Geysterseweg 3 en 5 te Oostrum), vanaf 14.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6