in de middag als derde aangetreden. Hierna volgden nog de muzikanten uit Wijchen, Appeltern, Van Zelderheide en Escharen. In 1989 en 1990 werd de wisseltrofee door de Bauerlander Muzikanten uit Langenboom gewonnen. Dit jaar besliste het publiek in het voordeel van de Eikenhofkapel en kwam de wisseltrofee naar Oostrum. Elke kapel kreeg 50 minuten om zich van zijn bste zijde te laten horen en zien. De programmakeus was geheel vrij hoewel het publiek in de afgelopen tijd gewend was veelal Egerlander muziek te horen. De Eikenhofkapel presenteerde zich met een mixage van Duitse, Tsjechische en Bigbandmuziek. Een gok die, getuige de reacties van het publiek, zeer positief uitpakte. Uiteraard zal de Eikenhofkapel in de komende jaren alles in het werk stellen om de wisseltrofee definitief naar Oostrum te halen. 16 oktober 1991, Mart Knelissen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum. 26 oktober zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 08.30 u 10.00 u 3 november 19.00 u Overl. ouders Linskens-Claessens, Tiny Linskens- Jansen, Frans Linskens, Bair van Dijk, overl. ouders Lemmens-Stevens, Sjang Joosten, Maria Joosten- Camps, Wim Emons. Arnold Jans, Antoon Janssen. Piet Direks, overl. familie Schraven-Joosten, overl. familie Derkx, Wim Janssen en dochter Nelly en overl familie, overl. familie Verrijdt-de Lauw, overl. ouders Linders-Hendriks, Piet van Hout, Bert Egelmeers, Overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen. (Gem. koor met Volkszang). Allerzielendienst (Gem. koor en Harmonie). Gest. jaardienst Lamberdina Derks. Tot zekere intentie 15.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u Hanneke van Arsen-van Soest. 19.00 u 09.00 u 09.00 u 19.00 u Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Oere Toe). Voor 'n goede uitkomst. Hoogfeest van Allerheiligen Pierre Poels en Maria Aben, Herman Bruggeman Voor 'n zieke, uit dankbaarheid, voor priesterroe pingen. Allerzielen 19.00 u overl. ouders Janssen-Peeters.

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4