Donateursaktie: Op zaterdag 26 oktober wordt de jaarlijkse donateursaktie gehouden t.b.v. de harmonie. (Mocht er op zaterdag niemand bij U aan de deur geweest zijn, dan zal dat op een van de andere dagen van de komende week gebeuren). De minimumbijdrage als donateur is f. 10,-. De donateurs en de leden van de harmonie hebben vrije toegang tot de concert- en toneelavonden op 3 en 4 november a.s. die in samenwerking met de Vlasbloem georganiseerd worden (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen). De entreeprijs voor niet-leden of niet-donateurs bedraagt op die avonden f. 6,- per persoon. Donateurskaarten zijn ook verkrijgbaar bij Rein Dupont (penningmeester), Geysterseweg 15. Ook als U geen donateur wilt worden van de harmonie is Ike bijdrage welkom. Met Uw bijdrage ondersteunt U de Oostrumse harmo nie en wij hopen dan ook met Uw medewerking op een geslaagde donateursaktie op zaterdag 26 okt. a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1991 26 okt: Donateursaktie t.b.v. harmonie 3/4 nov.: Concert en toneel. 5 nov.: Dropping, O.V.B. 5 nov.: Excursie veiling Z.O.N. Grubbenvorst, L.V.B. 6 nov.: Oliebollenaktie Nobel. 9 nov.: Gezinsoriëntatietocht De Aide Beek. 11 nov.: Jaarvergadering carnavalsvereniging. 12 nov.: Vergadering Werkcomitié. 16 nov.: Vorstenraadsbal in Leunen, carnavalsvereniging. 16 nov.: Feestavond buurtvereniging Vriendschap door samenwerking. 17 nov.: Liedjesmiddag, carnavalsvereniging. 19 nov.: Kerstkrans maken o.l.v. Toos Ermers, O.V.B. 21 nov.: Avondwandeling, L.V.B. 23 nov.: St. Caecilia, Harmonie. 24 nov.: Intocht St. Nicolaas. 24 nov.: B.C.L. Treffen in Maastricht. 26 nov.: Sinterklaasavond, O.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Publiekjury koos voor de Eikenhofkapel. Tijdens het 8e "Drie Provinciën Blaaskapellenfesteival te Wijchen op 13 oktober 1991waaraan door 7 kapellen uit Gelderland, Noord-Brabant en Limburg werd deelgenomen, verscheen de Eikenhofkapel onder leiding van Sraar Kessels met als instructeur Pieter Poels uit Wanssum voor de eerste keer. Voorafgegaan door kapellen uit Langenboom en Bergharen werd vroeg 3

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3