Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 19-27 oktober 1991 Zaterdag 19.00 u Zondag 8.30 u. 10.00 u. Maandag 9.00 u. Dinsdag 9.00 u. Woensdag 9.00 u. 19.00 u. Donderdag 9.00 u. Vrijdag 9.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overt, ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Wim Pluk, Sjeng v.d. Pasch, overt, ouders Camps- Jeuken, Peter Camps, Martin Moorrees, Wim Heidens, Greta Lemmens, Mia Hermans-Voermans, overt, ouders Hoex-van Soest en dochter Nelly, jaardienst Piet Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Gerrit Hermsen (namens de buurt) (Koor Harmony) Arnold Jans, Antoon Janssen Harry Thuijls, Deken Loonen, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Tot zekere intentie Overl. ouders Houba-Henssen en zoons Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gem. koor) Hanneke van Arsen-van Soest Voor de bekering van de zondaars, tot eerherstel van het Heilig Hart Overl. ouders Linskens-Claessens, Tiny Linskens- Jansen, Frans Linskens, Bairvan Dijk, overl. ouders Lemmens-Stevens, Sjang Joosten, Maria Joosten- Camps Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten Zondag 8.30 u. Joep Vaessen, Paul de Beer, Emil Moure, Martijn Kempen 10.00 u. Véronique Philipsen, Saskia Litjens, Yvonne Thielen Daphne Reijntjes Woensdag 19.00 u. Monique Janssen, Ursula Cornelissen, Karlijn Jacobs Collecte voor de missie Wereldmissiedag valt dit jaar in het weekeinde van 19-20 oktober. Daarom is er in dit weekend in alle H. Missen de collecte voor de missie. Hartelijk aanbevoien! 4

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4