Agenda oktober 26 oktober: Donateursaktie 27 oktober: Allerzielen Donateursaktie Op zaterdag 26 oktober wordt de jaarlijkse donateursaktie gehouden t.b.v. de harmonie. De minimumbijdrage als donateur is 10,-. De donateurs en de leden van de harmonie hebben vrije toegang tot de concert- en toneel avonden op 3 en 4 november a.s. die in samenwerking met de Vlasbloem georganiseerd worden (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen), jpe entreeprijs voor niet-leden of niet-donateurs bedraagt op die avonden 6,- per persoon. Ook als u geen donateur wilt worden van de harmonie is elke bijdrage welkom. Met uw bijdrage ondersteunt u de Oostrumse harmonie en wij hopen dan ook met uw medewerking op een geslaagde donateursaktie op zaterdag 26 oktober a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1991 17 okt.: Lezing over biotechnologie, L.V.B. 19 okt.: Kienen t.b.v. de Harmonie. 22 okt.: Lezing dhr. Schuurmans, O.V.B. 26 okt: Donateursaktie t.b.v. harmonie 3/4 nov.: Concert en toneel. 5 nov.: Dropping, O.V.B. 5 nov.: Excursie veiling Z.O.N. Grubbenvorst, L.V.B. 6 nov.: Oliebollenaktie Nobel. 9 nov.: Gezinsoriëntatietocht De Aide Beek. 11 nov.: Jaarvergadering carnavalsvereniging. 12 nov.: Vergadering Werkcomitié. 16 nov.: Vorstenraadsbal in Leunen, carnavalsvereniging. 16 nov.: Feestavond buurtvereniging Vriendschap door samenwerking. 17 nov.: Liedjesmiddag, carnavalsvereniging. 19 nov.: Kerstkrans maken o.l.v. Toos Ermers, O.V.B. 21 nov.: Avondwandeling, L.V.B. 23 nov.: St. Caecilia, Harmonie. 24 nov.: Intocht St. Nicolaas. 24 nov.: B.C.L. Treffen in Maastricht. 26 nov.: Sinterklaasavond, O.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3