Aanwezig op deze avond waren diverse buurtbewoners, een afvaardiging van het Werkcomité en van buurtvereniging "De Aide Beek", alsmede de heer Vaessen namens de gemeente Venray. Het nieuwe plan is gebaseerd op het fort-idee en multi-functioneel van opzet. Groot en klein kan hier straks komen spelen. Er is voortgeborduurd op de bestaande zandbak en het stenen gedeelte van het afgebroken oude fort. Het schetsontwerp werd positief ontvangen op wat kleine aanpassingen na. Met een groot stuk zelfwerkzaamheid kan het plan uitgevoerd worden en op 19 oktober a.s. zal dan ook gestart worden met kap- en schilwerk van het benodigde hout. Dit hout zal dan in het voorjaar gebruiksklaar zijn, waarna op het terrein zelf begonnen kan worden. Diegenen die interesse hebben om mee te helpen kunnen zich alsnog opgeven bij: B. Kempen, tel. 80550. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 12-20 oktober 1991 zaterdag 19.00 u. Overl. familie Madou-v.d.Elzen, Jac.v.d. Munckhof, Bair van Dijk, overl. ouders Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote. zondag 8.30 u. Arnold Jans, Antoon Janssen, Catharina Bekkers en Nol Cornelissen. 10.00 u. maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag Voor de bedevaartgangers van Oirlo, jaardienst overl. ouders Camps-Wolters (zangkoor van Oirlo). 9.00 u. Tot zekere intentie. 9.00 u. 9.00 u. 19.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 19.00 u. Gest. jaardienst Toon van Cuijck. Ans v.d. Sanden-Basten,Toon Janssen en overl.familie Plechtig Lof met Rozenkransgebed. (Venray's Gregoriaans koor). Uit dankbaarheid voor 'n geslaagde operatie. Voor 'n goede uitkomst. Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, Wim Pluk, Sjeng v.d.Pasch, overl. ouders Camps- Jeuken en Peter Camps, Martin Moorrees, Wim Heidens, Mia Hermans-Voermans, overl. ouders Hoex- van Soest en dochter Nelly, jaardienst Piet Janssen, Greta Lemmens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie.(Koor Harmony).

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4