Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Irene Camps, Callista Smedts, Kim Hermans, Nicole van Osch Zondag 08.30 u. Joep Vaessen, Ralph Kessels, Emil Moure, Paul van Haeren 10.00 u. Bianca en Saskia Janssen, Lizette Janssen, Gwenda Nielen Woensdag 19.00 u. Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen, Monique Janssen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Toneelgroep "DE VLASBLOEM" De leden zijn alweer verschillende weken bezig met het instuderen van hun nieuwe toneelspel voor dit seizoen. Op 3 en 4 november a.s. zullen de uitvoeringen hiervan zijn in samenwerking met de harmonie. We hebben dit jaar gekozen voor het spel "HET MINNESPEL DER MAAGDEN" een klucht in vier bedrijven geschreven door D.J. Eggengoor. Dit spel zal weer in zijn geheel in het Oostrums dialect worden opgevoerd. De rolverdeling is als volgt: Hanna Schepers, J. Coopmans-Schelbergen Kiara Schepers, M. Tacken-Kruysen Truus Schepers, L. Franssen-Hoex Böksen-Toon, knecht: A. Linders Kareltje Mansgaren, bakker: G. Lemmens jr. Neila Kornoelje, actrice: W. Lemmens Jonkheer Antoine Heyboer de Gauw tot Snotterveld, antiquair: H. Surminski Harrie de Hopper, journalist: J. Selder Korte Inhoud. Drie vrijgezelle zussen wonen met hun knecht op een afgelegen boerderij "De drie kieften". Na een auto-ongeluk in de buurt komt een antiekhandelaar uit Amsterdam op de boerderij terecht en vindt daar een zeer oud en waar devol schilderij. Wat dit allemaal voor verwikkelingen met zich meebrengt, kunt u zien in dit zeer komische toneelspel. De regie is dit jaar in handen van onze nieuwe regisseur de heer Martien van Bommel uit Asten. Wij wensen hem veel succes toe. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Helpt U ons ook dit jaar weer??? I De Grote Clubaktie komt er aan op donderdag 3 oktober 1991I 6 KORFBALVERENIGING OOSTRUM _J o

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6