niet werken, om de rechten van Europese burgers, om vragen rondom onderwijs, arbeid en gezondheidszorg. Belangrijk is daarbij de vraag hoe vrouwen hun kansen en mogelijkheden kunnen vergroten in een Europa zonder grenzen. Deze erg leerzame avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Uitnodiging aan alle dames !n het kader van de ledenwerfaktie van de L.V.B. afdeling Oostrum nodigen wij u uit aan onze aktiviteiten deel te nemen, zodat u geheel vrijblijvend kunt kennismaken met onze vereniging. Hierna volgt het programma tot 1 januari. 03 oktober: Lezing "Open grenzen '92". 17 oktober: Lezing over biotechnologie. 05 november: Excursie veiling Z.O.N. Grubbenvorst. 21 november: Avondwandeling. 10 december: Demonstratie over verwerken van nieuwe soorten groen ten en fruit in gerechten. 19 december: Kerstavond. i. Kijk iedere week in het Oostrum's Weekblad. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- rGeef ons de volle vijf!!! Dan krijgt U van ons 5 loten voor 5 gulden. i Donderdag 3 oktober 1991, rond 18.00 uur. I Beste Inwoners van Oostrum, Tot onze grote verbazing en verwondering werden wij (Bestuur Korfbalvereniging) de afgelopen dagen gecon fronteerd met het feit dat men op voorintekening loten aan het verkopen is van de Grote Clubaktie. Wij als K.V. Oostrum verkopen in Oostrum vanaf de op richting de loten van de Grote Clubaktie. Uw steun daarbij kunnen wij niet missen. Zoals U misschien wel weet bestaat onze vereniging uit het merendeel uit jeugdleden. Door de bouw van onze kleedlokalen waarbij de Gemeente maar 25% voor haar rekening nam, hebben wij deze aktie hard nodig. Het is en was niet de bedoeling dat de jeugdspeler(s) uit Venray in Oostrum loten verkopen. Wij hebben dan ook samen met de jeugdafdeling van de S.V. 6 KORFBALVERENIGING OOSTRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6