Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 28 september - 6 oktober Zondag 08.30 u. 10.00 u. Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Bert Egelmeers, Theodorus van Arsen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijds familie Arnold Jans, Antoon Janssen Overl. familie Schraven-Joosten, jaardienst overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Piet Custers (Gemengd Koor) Tot zekere intentie Arnold Jans, tot zekere intentie Plechtig Lof met Rozenkrans (Gemengd Koor) Ter ere van Maria Aleida Claessens-Teeuws en Albert Claessens Overl. ouders Janssen-Peeters, Martinus Verheijen en echtgenote, overl. leden van de voormalige bakkers vereniging Venray, Harru Achten, jaardienst overl. ouders Tijssen-Peters, overl. ouders van Soest-van Veghel Maandag Dinsdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten Zondag 08.30 u. Wim Clephas, Maurice van Mil!, Ivo Ghielen, Paul de Beer 10.00 u. Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Yvonne Thielen, Daphne Reijntjes Woensdag 19.00 u. Monique Janssen, Ursula Cornelissen, Karlijn Jacobs Oktobermaand - Rozenkransmaand In de oktobermaand elke dag na de H. Mis van 9.00 uur Rozenkransgebed, behalve op woensdag, dan wordt de Rozenkrans gebeden onder het Lof van 19.00 uur. Niemand minder dan onze hemelse Moeder Maria, heeft bij al haar verschijningen telkens gevraagd de Rozenkrans te bidden. Als zij het vraagt, moet het ook wel nodig zijn. Mogen velen gehoor geven aan haar oproep! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4