Wij hebben nog 'n tekort aan brigadiers. Eén op maandag van 15.15 tot 15.30 uur, één op woensdag van 12.00 tot 12.15 uur. Wis wil ons heipen? Ook mensen die in de VUT zijn of 65+ zijn van harte welkom. Interesse? Neemt u dan even contact op met Tiny Jansen, tel. 86194. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o r De ballonnenwedstrijd van zaterdag voor de Kermis lijkt weer een groot succes te worden. De richting die de ballonnen deze keer hebben gekozen was een pal zuidelijke. De eerste kaartjes zijn weer teruggekomen en het lijkt erop dat we deze keer met een beetje geluk kaartjes uit Nederland, Luxemburg, Duitsland, Frankrijk en misschien zelfs uit Zwitserland terug zullen ontvangen. Hier volgt de voorlopige uitslag van deze week: Naam 1. Cees v.d. Ven 2. Anne Verheyen 3. Stijn Koch 4. Suzan Frederix Vindplaats Mandelbachtal Trier Spang-Dahlem Beesel (NL) Aantal km 273 203 178 29 De afstanden zijn gemeten in vogelvlucht, dus niet over de weg. We zien dus dat de ballon van Cees v.d. Ven bovenaan de lijst staat met een ruime voorsprong op de nummer 2, maar niet te vroeg juichen want er komen hopelijk nog veel kaartjes binnen de komende weken. Graag de kaartjes zo vlug mogelijk inleveren bij Miep Kusters op de Randenrade 22. Volgende week zullen we dan weer een nieuwe score bekendmaken in ons weekblaadje. Dus niet vergeten en de kaartjes snel inleveren. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Te koop: Goedwerkende diepvrieskist, inhoud 400 liter. Prijs 75,-. Voor gratis vervoer kan worden gezorgd. M. Kusters, Randenrade 22, Oostrum. Tel. 04780-88180 7 Oproep Ouderbrigade nieuws

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7