Zondag 8.30 u 10.00 u Kerkdiensten O.L.V. Geboorte Parochie Oostrum 31 augustus - 8 september Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Camps-Wolters, Harry Vermeulen en overl. familie, tot zekere intentie, Bert Egelmeers. Antoon Janssen, t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum. Piet Hermans, uit dankbaarheid bij 'n 90ste verjaardag (namens de familie Derkx), Piet Litjens, overl. ouders Janssen-Renkens, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Arnold Jans (namens de buurt) (Koor Harmony). Tot zekere intentie. Uit dankbaarheid. Uit dankbaarheid. Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus Eerste Vrijdag Van De Maand 9.00 u Voor 'n overledene Voor het Bruidspaar Petrochi-Relouw Overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Ans v.d. Sanden-Basten, Math en Marco Basten, Jac. v.d. Munckhof, overl. ouders Janssen-Peeters. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 9.00 u 9.00 u 9.00 u 9.00 u 14.00 u Zaterdag 19.00 u Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u Daphne Reijntjes, Karlijn Jacobs, Callista Smedts, Astrid Heitling Zondag 8.30 u Sander en Erik Schuurmans, Jip Swinkels, Gijs Weideven 10.00 u Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Gwenda Nielen, Kim Hermans. PIM, ook jij zoals eertijds PUK, van harte welkom in ons midden! Er zijn gelukkig nog mensen die hardstikke verlangen naar kinderen, die er alles voor over hebben, maardie tevergeefs naar kinderen blijven uitzien. Zo hebben Toet en Annemie Poels, van Asselberghsstraat 1vele jaren lang verlangd naar een kind als vrucht van hun wederzijdse liefde. Die rijkdom werd hen jammergenoeg niet geschonken. Maar zij als kindervrienden wilden, verlangden intens naar kinderen en daarom besloten zij 'n kind te adopteren. En hun gedachten, hun liefde, gingen uit naar kinderen die zonder de hulp en de tussenkomst van anderen haast zeker een onzekere, 6

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 6