Maandag 2 september begint de gym weer. Nieuwe leden zijn welkom. Deze kunnen zich melden op maandagavond van 20.30 tot 21.30 uur in de gym zaal van Oostrum. Dinsdag 3 september. Geur en Fleur om 20.00 uur in het gemeenschaps huis. Een bloemrijk en educatief demonstratieprogramma met gevarieerde voorlichting over voeding, gezondheid en persoonlijke verzorging. Een programma met produktinformatie, produkten proeven en proberen, en een ontspannend vragenspel met leuke prijsjes. Deze avond zijn introducees van harte welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Damesgymclub Oostrum donderdag 5 september a.s. beginnen we weer met de gymnastiek. Aanvang: 21.00 uur. Dus tot donderdag 5 september, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames. Op 17 september a.s. beginnen wij de 2de helft van dit jaar, uiteraard met een H. Mis. Aansluitend komt Lies Meelkop ons verschillende soorten kaas laten proeven. Het is van belang dat wij weten hoeveel dames er op deze avond aanwezig zijn. Daarom hebben wij graag dat u zich voor deze avond opgeeft, mits u interesse heeft. Dit kan tot woensdag 4 sept. bij Miets Ghielen, telefoonnr. 10443. Wij hopen dat er veel dames op deze eerste avond aanwezig zijn. Verdere informatie volgt te zijner tijd in dit blad. Het Bestuur. Uitslagen 11 augustus van 't concours in Horst: Mariët met Eros 1e prijs in 't M, met 133 punten en ook in 't L, de 1e prijs met Formaat met 128 punten. Uitslagen van de Limburgse kampioenschappen die gehouden zijn op 25 augustus in Leunen. Mariët met Formaat 6e prijs met dressuur in klasse L, Mariët met Eros 4e prijs met dressuur in klasse M. Zij heeft zich met Eros gekwalificeerd voor de NKB-kampioenschappen in Wanroy op 15 september. Martien werd in Leunen met Eloy 12e in klasse L, met springen. Hij gaat nu over naar klasse M. 5 -nieuws.

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5