Op zaterdag 31 augustus 1991 is het kerkdorpen-toernooi te Merselo. Aanvang wedstrijden 12.00 uur!!! Twee teams zullen hieraan deelnemen, ^oupillenteam en aspirantenteam. Op dinsdag 20 augustus 1991 beginnen de buitentraininaen weer. Dan zal met de leden nog contact opgenomen worden over 't bovenstaande toernooi. Op zondag 25 augustus 1991 is het toernooi te Lottum. Alle teams, behalve de pupillen, waren opgegeven voor dit toernooi. ATTENTIE: Door gebrek aan belangstelling van recreantenteams, kunnen wij als recreanten niet meedoen! JAMMER!!! VERZOEK Als je zeker niet kunt deelnemen aan het toernooi te Lottum verwachten we dat je je tijdig zult afmelden bij: Marie-Elle Deenen, tel: 04784 - 2447 (na 18.00 uur) of Trudi Tönnissen, tel: 04780 - 10840 (na 18.00 uur). o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uitslagen concours Grubbenvorst van 14 juli: Mariët 4e plaats Klasse L, met Formaat. Gerrit 3e plaats Klasse B2, met Diana Afgelopen zaterdag 20 juli hebben we de jaarlijkse onderlinge wedstrijd gehouden. Mede ook dankzij 't mooie weer is dit een goed geslaagde dag geworden. Dit keer moesten de ruiters "tegen" elkaar kampen. In de wed strijd met de volgende onderdelen; dressuur, cross en 't spel. Piet werd eerste en won hiermee de wisselbeker. Tweede was Martien, derde Mariët en vierde Miranda. Bij het springen won Martien eindelijk zijn langverwachte springbeker. De beker die door Jan Keijsers aan de club werd geschonken is uitgereikt aan de beste dressuur ruiter en dat was Mariët. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 8||4 KORFBALVERENIGING OOSTRUM L-nieuws

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5