Zoals u waarschijnlijk al in de "Peel en Maas" hebt kunnen lezen hebben de inspanningen van zowel het directe uren be raad als het bestuur van de bibliotheek om door te gaan met de zgn. wisselcollecties zonder dat dit de ouders geld gaat kosten, tot resultaat geleid. In het volgend schooljaar zal na de Herfstvakantie de uitleen van boeken uit de wisselcollecties hervat worden. Omdat de wisselcollectie betrokken wordt van de Provinciale Bibliotheek Centrale is een kwalitief goed en up tot date aanbod gegarandeerd. Prettige vakantie Ger Mous o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 1991 ^5 juli Fietsvierdaagse O.V.B. 31 aug/1 sept. Senioren/juniorentoernooi T.C. Oostrum 3 sept. Informatie-avond "Geur en Fleur" introducé L.V.B. 3 sept. Vergadering Werkcomité 7 sept. Bloemenaktie Aostrumse Zangkompeneej 7t/m10sept. Kermis Oostrum 15 sept. 25-jarig jubileum veteranen V.V.O., H. Mis 17 sept. H. Mis. Kaas proeven o.l.v. Lies Meelkop O.V.B. 19 sept. Informatie-avond door Mevr. Krouwel "Wat eten we vanavond". L.V.B. 21 sept. Jubileumwedstrijd en receptie veteranen V.V.O. 25-jarig jubileum 16 t/m 29 sept. Clubkampioenschappen (onderlinge competitie) T.C. Oostrum 24 sept. Lezing dhr. Game, O.V.B. 28/29 sept. Uitwisseling Altrich, Harmonie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ^ERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE ÖOSTRUM 27 juli - 4 augustus Zaterdag 19.00 u. Willem en Gertrudis Janssen, overl. kinderen Jo en Lambert en kleinkinderen Gonnie en Lambert, Bair van Dijk, Piet Direks, Herman Reijnders, Giel Vennekens en echtgenote Zondag 08.30 u. Gest. jaardienst Antoon Verheggen en Hendrina van Haaren en Arnold Jans 10.00 u. Overl. ouders Loonen-van Rens, deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (gem. Koor) 3

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3