En 7 juli ging hun wens in vervulling en mochten zij hun zoon "PIM" - broertje van -Sanne - met open armen verwelkomen. Hun verwondering, al of niet uitgesproken, zal wel ongeveer hierop neerkomen: "Zo'n klein maar ook zo'n wonderlijk wezentje, dat we ons eigen kind mogen noemenhoe kan dat toch allemaal? Uit onze liefde ontstaat het leven, het ontwikkelt zich in de moederschoot. Het begint als een onzichtbaar klein vruchtje en groeit uit tot een klein mensje met alles erop en eraan. En dat alles zonder dat er iemand verder aan te pas komt. Hoe kan dat allemaal? Als je het zó bekijkt, dan denk je bij jezelf: het leven is toch een wonder. En ook nog: ons kindje is uniek. Al leven we met meer dan drie miljard mensen op deze aarde, toch is niemand precies hetzelfde als een ander, als ons kindje. Dit kindje, ons ^kindje, heeft iets met God te maken". Zij willen hun kind, een geschenk van v3od, dan ook het allerbeste doorgeven en meegeven. Daarom vinden zij het ook vanzelfsprekend, zoals ze het al op het geboortekaartje hebben duidelijk gemaakt, dat zij PIM laten dopen. Een kind dopen is eigenlijk niets anders dan het kind bewust op de weg van Jezus zetten, de weg van het leven volgens het evangelie en die weg is een beloftevolle weg. Stef en Petra, van harte gefeliciteerd met jullie tweede kind, met PIM. Moge PIM 'n heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan in jullie gezin en jullie gelukkig samenzijn nog versterken en vruchten afwerpen op jullie kinderen. uw pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VETERANEN V.V.O. Uitslag zaterdag 13 juli 1991 V.V.O. - Ysselsteyn afgelast Programma zaterdag 20 juli 1991 V.V.O. - s.v.s. aanvang: 17.00 uur bijeenkomst: 16.30 uur Verder wens ik u namens ons allen 'n prettige vakantie. Peter Lepsi o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEGGELOPEN Zwart poesje 12 weken oud, met vlek op linkeroog. Heeft U het gevonden, bel dan even 10928 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-. 7

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 7