snoep op de borden die daarvoor klaar stonden. We hadden gedacht te gaan dansen, maar bijna niemand had daar nog zin in. Maar goed, het was gezel lig en we hebben erg gelachen. Na de pyama-party gingen we naar bed. 's Morgens hebben we nog een keer geprobeerd om het kampvuur aan te maken. Het was gelukt en heel mooi en best hoog. We gingen met iedereen, ook de leiding, kledderen. Het spel was uit en alle kinderen deden tegen de leiding., De leiding had gewonnen. We mochten even spelen of naar de dieren kijken. Daarna gingen we eten. We kregen soep, maar we waren de lepels vergeten en moesten de soep met een vork eten of gewoon opdrin ken. Ook kregen we een broodje knak. Na het eten gingen we gauw genoeg naar huis. Onderweg nog een keer bij de maas stoppen en toen naar huis. Verder is het heel leuk geweest en we hebben erg gelachen. Fieke Basten Moniek Sorée o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KERKDIENSTEN O.L.V. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 20 - 28 juni Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Pelzer-Janssen, jaardienst Johannes Rongen, Piet Janssen, tot zekere intentie, Harry Thuijls, uit dankbaarheid bij 'n 85ste verjaardag, Jeu Arts, Sjeng v.d. Pasch, overl. ouders Camps-Jeuken en zoon Peter, Wim Pluk, overl. ouders Vermeulen- Moorrees en dochter Truus, Wim Heidens, Mia Her- mans-Voermans, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Antoon Janssen 10.00 u. Overl. ouders Janssen-Renkens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Maandag 09.00 u. Tot zekere intentie Dinsdag 09.00 u. Overl. familie Broekmans-Bovee Woensdag 09.00 u. Pierre Vandevenne Donderdag 09.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Vrijdag 09.00 u.Hanneke van Arsen-van Soest 5 "X C

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 5