AGENDA 1991 25 juli Fietsvierdaagse O.V.B. 31 aug/1 sept. Senioren/juniorentoernooi T.C. Oostrum 3 sept. Informatie-avond "Geur en Fleur" introducé L.V.B. 3sept. Vergadering Werkcomité 7 sept. Bloemenaktie Aostrumse Zangkompeneej 7 t/m 10 sept. Kermis Oostrum 15 sept. 25-jarig jubileum veteranen V.V.O., H. Mis 17 sept. H. Mis. Kaas proeven o.l.v. Lies Meelkop O.V.B. 19 sept. Informatie-avond door Mevr. Krouwel "Wat eten we vanavond". L.V.B. 1 sept. Jubileumwedstrijd en receptie veteranen V.V.O. 25-jarig jubileum 16 t/m 29 sept. Clubkampioenschappen (onderlinge competitie) T.C. Oostrum 24 sept. Lezing dhr. Game, O.V.B. 28/29 sept. Uirwisseling Altrich, Harmonie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING DAMES Zoals u reeds eerder in dit blad hebt kunnen lezen, verzorgt de O.V.B. dit jaar voor de vijfde keer de rustplaats van de fietsvierdaagse, ditmaal op donderdag 25 juli a.s. bij het gemeenschapshuis. Wij vinden het «ijn dat er weer veel dames bereid zijn om te helpen. Wij hopen dat we er voor de deelnemers een fijne en gezellige stop van kunnen maken.Net als vorig jaar hebben wij een overzicht gemaakt, waarop staat hoe laat en waar die dag uw hulp nodig is, dit geldt natuurlijk ook voor degenen in de schouw burg in Venray helpen. Dit overzicht hebt u inmiddels ontvangen, ledereen nu al bedankt voor zijn of haar hulp. De werkgroep Wij wensen iedereen een hele fijne en zonnige vakantie toe. Het bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o".

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 3