Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Roel Kessels, Bart Rouwette, Sander en Michiel Janssen (voor de misdienaars die zaterdag moeten dienen, oefenen vrijdag om kwart over drie in de kerk) Zondag 08.30 u. Tom Vaessen, Jip Swinkels, Mark Camps, Rob Jeuken 10.00 u. Stephanie Janssen, Saskia Litjens, Monique Janssen, Caliista Smedts Wederom gelukkige, bevoorrechte ouders! 'n Goede maand geleden schreef ik in het Oostrums Weekblad dat de geboortekaartjes dit jaar maar druppelsgewijs binnenkwamen - in de eerste vijf maanden van dit jaar maar drie geboortekaartjes, en naar ik weet ook maar drie geboortes. Maar nu in de laatste maand vonden maar liefst zes geboortekaartjes de weg naar de pastorie. De laatste twee waren van Martin en Marie-José Verstegen-Litjens van Jofferpas 3; en van Bernie en Sjaak Vermeulen- Bouten van Randenrade 29. Martin en Marie-José maakten melding van de geboorte van een zoon: GUUS; broertje van Rick, op 30 juni. Bernie en Sjaak van een dochter: ANOUK: zusje van Kevin, op 1 juli. Voor beide ouders vanzelfsprekend weer 'n geweldig gebeuren, de vrucht van hun wederzijdse liefde, een kind, hun kind, uniek en onherhaalbaar. Iets kleins, maar tegelijk ook iets heel groots. Want als christenen kunnen wij het leven niet anders zien dan als een gave GODS, 'n godsgeschenk. Niet wij, men sen, bewerken leven uit het niets, alleen God is daartoe bij machte. Wij zijn alleen ontvangers van leven. Tegelijk echter weten wij ons deelachtig aan dit scheppingswerk, doordat wij vanuit de kracht van God in ons legt nieuw leven kunnen verwekken en kunnen bijdragen tot het gestalte-geven daar aan. Ik hoop dat jullie samen, vóórdat de buitenwereld met felicitaties en kraamvisite, met bloemen en cadeaus, bezit nam van jullie geluk, een innig gemeend "Dank U wel" tegen God hebben gezegd. Daar had Hij recht op. Ik hoop dat jullie kind langs jullie weg ook de weg naar God zal vinden. Hoe? Dat vindt U misschien in het volgende gebed van een moeder: God, laat het niet bij woorden blijven, niet bij een ogenblikje sfeer.... Ik kan wel bidden voor mijn kind'ren maar 'k weet: U vraagt toch net iets méér! U eist een doelbewust op weg gaan, mij schikkend naar uw Godd'lijk plan, U vraagt om eerlijke bezinning zodat ik duid'lijk weten kan 4

Oostrum's Weekblad | 1991 | | pagina 4